Сумка з негодою• 25 сентября 2024
Яка психологічна проблема зараз найактуальніша
В процесі пошуку актуальної теми і розійшлися думки. Цікавить Ваша думка. Якщо неважко, проголосуйте, а краще напишіть своє бачення.
Чому це може бути важливо, я досліджую військових
Результат:
вже голосів:
10 (35.71%)
збереження психічного здоров´я
8 (28.57%)
виснаження депресія
4 (14.29%)
мотивація військових
2 (7.14%)
залежності в армії
2 (7.14%)
інше напишу нижче
1 (3.57%)
формування позитивних смислів
1 (3.57%)
особистісне зростання
0 (0%)
відсутність лідерства
0 (0%)
руйнування сімей чи стосунків
0 (0%)
конфлікти спілкування
0 (0%)
моральні травми (зради)
Распутница• 25 сентября 2024
Перше це мотивація, без неї воїну важко, він має бачити перед собою..
Потім вже все інше по ситуації
Путающаяся• 25 сентября 2024
Кожна людина індивідуальна. Тому можна говорити о найбільш розповсюджених проблемах - на мою думку це збереження психічного здоров´я, тому що це і профілактика депресії і панічних розладів і т.п. Але для певних груп (військових) можуть бути свої особливості.
Сладкий лимончик• 25 сентября 2024
Разделить, во-первых, на тех, кто в горячих точках, на тех, кто вернулся и получил ранение например. И тогда более детально исследовать.
Сумка з негодою
• 25 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
я вже проводила таке дослідження. Було 2 групи: хто дійсно воює, а хто з 2022 на ппд, не на фронті
вкрации• 25 сентября 2024
У гражданских тревога, депрессия, панические атаки. У военных на фронте не знаю- не работаю там. После списания- птср, агрессия, развод, инвалидизация. Всё из личного опыта работы.
Сумка з негодою
• 25 сентября 2024
Ответ длявкрации
до мене багато запитів було щодо проживання втрат також, багато всього
Сумка з негодою
• 25 сентября 2024
Дякую, і ще
як ви гадаєте формування позивного способу мислення здатне зберегти психічне здоров*я воїнів?
вкрации• 25 сентября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Ну каждому болит свое, естественно. Прям проживания у меня не было. Но о побратимах и потерях говорят естественно. И большая часть хочет вернуться, даже те, кто не может вернуться из-за здоровья.
Путающаяся• 25 сентября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Дякую, і ще
я думаю, що позитивне мислення це добре, але важливо, щоб страхи, переживання не витіснювалися у несвідоме. У той же час працювати з ними у військових потрібно дуже обережно, наскільки я знаю, щоб не було ретравматизації.
Панна Кота• 25 сентября 2024
П. 1 і 4. Не голосувала, бо вважаю ці пункти на одному рівні, а ,два варіанти вибрати не можна.