Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".
Правий чи ні?
golublexa3• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
То вас влаштовує така реальність?не хочете мирно жити? Певно, що не хочет, коли підтримуєте війну, її продовження, мобілізацію, донати і псевдопвьріотичні лозунги на форумі
ні хто мира і не пропонує, в кращому разі заморозку...де ви чули про мир, одні бла бла бла від різних політиків.
golublexa3• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Я не президент. І не верховна рада. Ще й термін усім вийшов, з нами й говорити ніхто не захоче. Треба хоча б на переговори їздити і щось вирішувати, а не лише людей на м´ясо кидати, і американські гроші красти
Ви просто маніпулюєте...
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Домовлятись про мир. Добровільно вони не відступлять, тобто те, що захопили. На контакт іти треба як мінімум
По пунктах, як саме тре домовлятися про мир з вбивцями.
Бо ми ж не знаємо.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Давайте вже про окопи
А то якось не вистачає аргументів.
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Ну значить ми все правильно робимо, раз не подобаємося руснявим тупенкьим ботам
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Бо ми ж не знаємо.
Говорити і знаходити компроміси, десь наполягати, десь поступатися. Про Крим і Донбас забути треба було ще в 2014. Далі по ситуації.
golublexa3• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Ви пишете про мир, може заморозка і потрібна, але росія наголошує, що перемовини можливі коли будуть досягнуті цілі сво, нагадайте які там цілі?
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А ви хочете мирно жити з кацапськими виродками? А чому не живете?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
golublexa3• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Ого,чим?
всім що пишете, ні яких аргументів одні маніпуляції і перекручування дійсності.
Ответ дляВаша-карма
По линии захваченного и возвращать дипломатией и давлением на рашу экономически , чего сейчас шайка в сша не делает или у вас есть чем отбить эти земли , а может ждать пока и Днепр захватят предлагаете ?
Так где Трамп про сдачу Киева говорил , будет текст или бла - бла ?
это трамп бла- бла, ’заxвачeна большая часть Украины’, дажe нe подготовился, с фонаря вeщат.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Преміум купили?
Тицяєте свого клоуна всюди
Не купила, нащо мені той преміум. Якщо вам тицяють клоунів, то замислитись слід
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Ответ дляВаша-карма
Еще раз , на рашу есть рычаги давления , но нынешняя кровожадная власть в сша их не использует , еще запрещает бить по раше , сидят наблюдают как теряем территории и людей из-за этого , надо чтоб это продолжалось ? Ибо политика бабы такая же как и у бидона
Какие рычаги ? 20 тысяч санкции́ ничего не смогли сделать
Стрекоза любви• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Оооо, заспокойтесь. Бо ви вже перейшли зі стадії «лиття води» в стадію агресивних коментарів. Ще трошки, і відчуваю, як і інших темах, вилізе більш «яскраве» нутро.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
У них ті цілі кожен раз різні. Вони воюють,бо можуть. Бо хочуть. А ми НЕ можем! І не витримуєм цієї війни! То хто перший повинен йти на переговори?
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Хай путін виведе війська з української землі
І все
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Ага, от просто приїдуть у ваше село поселяться разом з вами. Ви серйозно?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
Написала аргументи, перечитайте.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я написала вам правду, ваші ж слова у темі десь три місяці потоку і аргум енти, які ви так просили