Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".
Правий чи ні?
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
зачем мне туда бежать? просто подумайте без эмоций реально. У вас есть мысли как мы можем выиграть войну или хотя бы остановить русню?
Зупини так, можемо. Якщо переведемо країну на віськові рейки, військове законодавство і станемо в глуху оборону.
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Перемовини.
А про що саме ви хочете домовлятися?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А я повільно помираю і страждаю?
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
А сейчас не это происходит ? Или мы отбиваем что- то ? Да , сейчас идет захват маньяком пуйлом наших территорий
І за скільки ж вони захоплять всю Україну, на вашу думку?
Nathalie27• 26 сентября 2024
Ответ дляИошши
Удалено администрацией...
Підкажіть, хто і коли конкретно у нас вимагав автономію Донбасу?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А Укаїну взагалі створив Ленін, еге ж?
Удалено администрацией...
Ответ дляPinkMa
вот что пишут и Гончаренко (да я знаю что он черт) тоже об этом вчера говорил
’Я вже два тижні (після форуму YES) перебуваю у переконанні, що американської підтримки у 2025 не буде.’
Як дали 60 млд весною ці тези вже були, не нове
Є ігрок Ес, їм потрібен час на мілітаризацію, є проблеми в тихому океані і Близькому сході
В 2025 році Сша будуть вести політику яка вигідно самому Сша , стратегії гігемона.. і спонсорам президента, і бізнесу, ( тут нафтові компанії ржали з трамповського ’ ціна на нафту зроблю 40 дол’ тобто вона може змінюватися дивлячись на конʼюнктуру світу.
Чародійника не має. Простих рішень не має.
Що дійсно буде, неясно.
Я не знаю, чія політика 25 р буже краща- чи Камали чи Трампа.
Що дійсно буде, неясно.
Ответ дляCoffee is Love
вы готовы? в результате люди будут жить как в совке, питание по карточкам
+ к этому разрушения городов, кабы, смерти, еще больше смертей. Вы готовы лично воевать?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А про що саме ви хочете домовлятися?
Удалено администрацией...
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Йдіть в оборону, чого строчите тут?
Стрекоза любви• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Ви вперто намагаєтесь не помічати, як вся Порадниця з вас сміється та глузує!?
Ще раз наголошую, що ваші «аналітичні здібності» про які ви тут зазначаєте, які такі «величні» на відміну від моїх, не можуть розрізнити банальний сарказм?
Дивіться, вже було три різних теми, де ви притягнули цей скрін. Я вам давно пишу, переходьте в особисті, поспілкуємося.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляGoku5927
Коли це станеться, ви дізнаєтеся. За мене не переймайтеся, вам краще думати, куди ховати російські стяги і портрети Леніна
Удалено администрацией...
Ответ дляВаша-карма
На пуйла есть рычаги влияния , тот же газ и нефть , Китай !
Просто нынешние убийцы штатовские их не используют , им нужна бойня , а пуйла они не трогают .
Трам же говорил , что если пуйло не согласится на переговоры , то даст всё, чтоб бить по раше , чем это плохо ?
Так пуйло й згоден на переговори, он вже річ чи шо про них говорить. Але ж ви розумієте що це переговори про капітуляцію, а не ,,зійтися десь посередині,,
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
А при кацапах же будуть жити не як в совкє
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
То відповідь буде?
По пунтках будь ласка
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Воно було б і смішно, якби не стосувалось кожного з нас
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Йдіть в оборону, чого строчите тут?
Тобто аргументів взагалі немає?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Удалено администрацией...
Яка будьонівка шо Ви мелете?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не три, не вигадуйте. Ніхто з мене не глузує, як і з вас. Чи під вашими відповідями мало клоунів і фейспалмів? Але вважайте як хочете. Життя все розставить по своїх місцях, і мирний договір буде, невтішний правда, для вас і подібних переможниць