Юся шопоголик• 26 сентября 2024

Трампа вже обговорювали?

Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".

Правий чи ні?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Хай путін виведе війська з української землі
І все
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляmusilda
Какие рычаги ? 20 тысяч санкции́ ничего не смогли сделать
Угу , що санкції не діють кричать тільки расейці
Nathalie27• 26 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
нам уже партнеры из Чехии передали оружие, ага, собранный неликвид второй мировой. Удобно вышло. и утилизовать не надо и от ядовитого дерьма избавились
Краще б не передавали взагалі, так?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
З такою агресивною поведінкою тут довго не живуть, майте на увазі
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляmusilda
Да вы что ?
А газа и нефти у рашки покупают больше чем до войны , давят на рычаги со всей мощи , только в обратном направлении 🤣
PinkMa• 26 сентября 2024
о вот вам еще цитатка
’Борис Писториус заявил, что вооруженные силы Германии готовы стать главной опорой сдерживания агрессии России в Европе. ’Для России Украина это только начало, - сказал министр обороны ФРГ, выступая 26 сентября в Вильнюсе в парламенте Литвы. - Россия пытается подорвать наше единство, Европейского Союза и НАТО, гибридными методами’

я уверена что США отгородятся от войны и помогат не будут. Европа будет занята своим вооружением и будет подкидывать Украине помощи по копейке.
и будет еще эта война тянутся лет 6
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Бо вони не діють. Санкції в рашці були ще до 22 року. В них все своє є, щоб ті санкції спокійно обходити. Страждає хіба простий люд, що живе в глухих селах і відчуває здорожчання після сппецоперації
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Ви тарахтите , що пустий млин і чому я наперед знаю , що ви будете всім тут відповідати ?
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Не купила, нащо мені той преміум. Якщо вам тицяють клоунів, то замислитись слід
Ви себе видали ще кілька сторінок назад
Nat-li• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
мельчает рашист, мельчает...
урезали бюджет? с сухарей на спички перешли, чи шо?
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляnevesтka
это трамп бла- бла, ’заxвачeна большая часть Украины’, дажe нe подготовился, с фонаря вeщат.
Маленькі діти на фронті, ага
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Яка різниця, від цього зміниться щось у світі чи чиясь думка?
golublexa3• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
У них ті цілі кожен раз різні. Вони воюють,бо можуть. Бо хочуть. А ми НЕ можем! І не витримуєм цієї війни! То хто перший повинен йти на переговори?
Розкрийте очі та прийміть той факт що на даний час, ні миру, ні заморзки росія не хоче, сво іде по плану, вони Вам це з усіх утюгів кричать, а Ви їх не чуєте.
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Санкції діють , там іпотека лягла повністю
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
Тому надія на Трампа. Той хоч має контакт з путіним, на відміну від нашого барана
Стрекоза любви• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Я написала вам правду, ваші ж слова у темі десь три місяці потоку і аргум енти, які ви так просили
Ви завжди пишете тільки правду😀. Аж не віриться, що є такі правдолюби.
І так, ви мені постійно закидаєте, в кожній темі, подивися, на реакції на твої коментарі!?
Але, думаю, що сьогодні зірковий час не в таки не в мене 😜😂
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
А в нас встала?
Pole• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я так люблю, коли люди, які навіть не читають аналітику, роблять такі висновки. Ви намагаєтесь маніпулювати думкою людей, хоча сама навіть хоч більш-менш актуальною інформацією не володієте.
Ну і якщо вже гіпотетично: «Прийде Трамп (він вирішує не все), віддаємо території раші, у вас думка, що вони зупиняться лише на цих областях, на які поклали око? Колись захопили Донецьк і Луганськ, думаєте не підуть після цього на Полтаву, Дніпро, Харків?
Тобто, ви розумієте, що з ваших висновків, що перемога Трампа, що Гаріс Україні дає однаковий результат продовження війни?
Мені це нагадує наші вибори у 2019. Хотіли закінчення війни, а вийшло з точністю до навпаки.
musilda• 26 сентября 2024
Русские пишут, что сегодня уничтожили три f16,если подтвердится,то это большая проблема о продолжении военной помощи,те бессмысленно
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Бггг
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А які можуть бути в мене реакції, коди в цій темі майже всі перемагальщиці? Буває, тема аж ’кишить рашистами’ як кажуть ви і їм подібні, хоча то просто люди з адекватним розумінням реальності
golublexa3• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Ви дійсно з країни розового поні чи прикидаєтеся такою обмеженою?
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляmusilda
Чотири
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
пуйлу очень нужна Камала , открыто ее поддерживает, потому - что это продолжение политики бидона - раше можно всё, Украине ничего , бить по раше ни-ни
Кокошницы все за нее поэтому .
Nathalie27• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Домовлятись про мир. Добровільно вони не відступлять, тобто те, що захопили. На контакт іти треба як мінімум
А вони хочуть домовлятися про мир?
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
ні хто мира і не пропонує, в кращому разі заморозку...де ви чули про мир, одні бла бла бла від різних політиків.
Причому заморозку на півроку-рік. Щоб оті потвори встигли назбирати таку кількість зброї, щоб гарантовано вже нас знищити.
Nat-li• 26 сентября 2024
Ответ дляmusilda
ваши руцкие сосут коврыжку
идите и вы туда же
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляNathalie27
А вони хочуть домовлятися про мир?
путін не раз про це говорив, це Україна не хочу домовлятись. Влада не нажерлась ще досхочу і отакі порадеиці, як в цій темі створюють статистику, що люди проти переговорів
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
А такі як ви маєте бути з кацапськими паспортами і жити десь в Бєлгороді. Пкажіть паспорт курячий.