Поддакиваю иногДА• 27 сентября 2024
Гострий біль під ребром зправа, іноді зліва
Дуже сильно віддає в спину. Десь два місяці назад ходила до свого сімейного з такою скаргою, відправив на КТ нічого не знайшли. Мене просто крутить, не можу спати, повертаюсь - болить, згинаюсь теж саме. Я в Нідерландах, до лікаря зараз не попасти. Що це може бути.
ЧупакабраЗеБест• 27 сентября 2024
автор, жто может быть что угодно, печень, желчный, кишечник, пневматоз кишенчика,
ПотеряласЯ Я...• 27 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
На КТ однозначно бы увидели.
Поддакиваю иногДА
• 27 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
На КТ однозначно бы увидели.
Ой, я робила узд, не КТ, перепутала
ЧупакабраЗеБест• 27 сентября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ой, я робила узд, не КТ, перепутала
узи не может просмотреть желудок и кишечник. я не сильна в этой теме. но то что мне объяснял врач.