lilu1990• Изменено 27 сентября 2024

Чорний лебідь Пі діді

Ого як усе закрутилось з цим ізвращенцем. Кажуть, на його вечірках Мішель і Барак Обама відривались

І Бібер там притих. Вау, це гучніше ніж Апштейн і Вайнштейн разом узяті. Якщо доживе до суда... Хотілося б почути ВСЮ правду
Allka- skakalka• 27 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
Что раскопали? Расскажите нам, а то, как выяснилось, я вообще не в теме.
Что убили певицу Алию ,в 2001 году ,чтобы продвинуть Бейонсе .
И Бейонсе знала об этом ,это своего рода ещё и жертвоприношение .
Плюс они сатанисты ,и у у нее и у Джей Зи и Пи диди ДР 4 числа ,и они везде тыкали эту цифру ,у песнях ,названии альбомов .
А убитые Алия ,ещё одна певица ,Майкл Джексон ( вроде тоже боялся что его убьют ,потому что в каком-то интервью сказал что звукозаписывающая компания ,с которой сотрудничал Пи диди ,там процветает педофилия и жертвоприношения ,но его освистали журналисты тнла ,не поверили ,) все 25 числа
алергирина• 27 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Що конкретно? Мало про неї знаю
Ну після її інтерв´ю з джексоном все було перевернуто і початок кінця його кар´єри.
Меган підставна качка в королівській родині і керує нею Опра.
Ще вона замішана в продажі органів дитячих.
Цю інформацію знаю і вивчала давно. Покопайтесь на американських сайтах.
Але то день і ніч рити треба бо то крихти, все видаляється
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Тупака ніби убили і біг деді який хотів розірвати контракт з пі діді, за його замовленням і вбили
Панна Кота• 27 сентября 2024
Не знаю точно о чем все же речь, пойду погуглю, что ли. Но мне на ютубе попалось видео об умерших актерах подростках, которые были известны в 90х, в основном. Так большинство смертей связано с суицидом и от передоза фентанила. Многие уже забыли о них, но там очень много умерло(( Эта сфера изначально, скажем так, способствует и без того лабильной психике, слететь... А режим работы и их график, а так же утверждение или не утверждение на роль могут дополнительно давать причины для употребления веществ. Вечеринки там тоже все на препаратах думаю, может вообще не помнят, что творят.. И такие вечеринки есть не только в шоу бизе.
Панна Кота• 27 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Про 25 число не поняла. Певицу не помню такую.. Надо погуглить.
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
Але пі діді то всьо записував, щоб шантажувати. Ладно зі згоди і дорослі дядьки. Але кажуть там неповнолітні і діти. А деяких дорослих підкладали примусово

Короче грязь і жах
алергирина• 27 сентября 2024
Почніть з того, що Голівуд заснували міліонери, щоб відбирати собі коханок. Задумка не проштовхувати культуру, а проштовхувати коханок
Allka- skakalka• 27 сентября 2024
Вот певица ,которую убили , чтобы продвинуть Бейонсе .
И в старых комментариях ,ещё до этого скандала , американцы пишут ,что если бы она была жива ,то она была ты рнб королевой ,а не Бейонсе . Многие там её помнят и любят
osna• 27 сентября 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Мене більше Том Хенкс вразив, його ж вважали ледь не останньою порядною людиною в Голівуді.
Он же ещё у Эпштейна засветился. Меня никто не шокировал, просто гадко,что эти власть имущие детей накачивали наркотиками и насиловали.
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляosna
Але батьки шо то святі одуванчики? Не вірю. Я би глотку тому підіді вирвала за таке
osna• 27 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
А разве не Броснан один нормальный среди актеров, ну так я думала)? Хотя, кто их там знает..
Киану Ривз
Tasya-Natusya• 27 сентября 2024
Ответ дляалергирина
Все можливо. Я згадую Колекціонер Джона Фаулза - там був момент, коли головна героїня, жертва, дорікає своєму викрадачу, що він з нею так зробив. На що головний герой відповідає, що якби у людей були гроші, то і маньяків було би більше, а так просто у них немає можливостей.
Каллипсо• 27 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
Хотелось бы знать, о чем речь вообще, а потом уже всю правду))
И я, и я хочу. Можно для оставших на бронепоезде хоть в двух словах, что там и о чем речь?)
алергирина• 27 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Так, це все час від часу спливає..Бачила інтервю джексона. Просто ніхто цього чути не хотів
Аноним Первый• 27 сентября 2024
Вас справді це тригерить? Таке було є і буде. Є і на багато гірші речі і їх не можливо припинити, бо люди які це роблять, мають великі гроші і великі зв’язки.
Просто прийміть це і живіть дпльше. Світ дуже дуже жорстокий.
Уявляєте, в далеких бідних країнах, є місця, де на змовлення , тобі дістануть людину, можуть їй повідрізати любі частини тіла, аби потім ви прийшли, і задовільнили з тим що залишилось від цієї людини, самі потаємніші і хворі свої фантазії.
Я не радію і не є байдужою до цих жахів, просто це не можливо зупинити. Така страшна реальність
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляКаллипсо
Зірки Голлівуду, церкви, політики приїжджали до пі діді, вживали наркоту і їб-ли все движеться - один одного, малолітніх. Бібера зараз підозрюють у тому що він став жертвою тих розваг
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Саме тому я не хочу народжувати дітей
Каллипсо• 27 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
На що звівся цей світ...

Але це ще починаючи з мерлін Монро там.

Відомий режисер жахів хічкок теж кажуть домагався актрис і просував лиш тих хто з ним спав
Та какая Мерлин Монро? Такие оргии с мальчиками были ещё в древнем Риме и не забывайте про все дворы Европы. Это было всегда
Allka- skakalka• 27 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Ещё рэппер Ашер .
Плюс есть видео ,где Пи диди насилует своего друга рэппера
Приговаривая ,ты знал какой я плохой? Знал ! Зачем пришел сюда?
Вот тебе и скорпион Пи диди ,разврат , ненасытный темперамент .
Жуть !
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Ещё рэппер Ашер .
Жуть !
Та, він скорпіон і до всього психопат. Читала що навчався у католицькій церкві для хлопчиків

Певно там його і потаскали. Бо ті закриті школи при церквах...
автор lilu1990 • 27 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Мене тригерить, коли я думаю про дітей і які вони незахищені перед цим світом больних ублюдків
Зразу згадується Справжній детектив і Расті Коул

Хочеться всім бошку прострелити хто вчиняє злочини проти дітей
irinka_kyiv• 27 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Там купа відео які діді сам записував і зберігав з вечірок. Усе зафільмовано
Боже яка жесть
Allka- skakalka• 27 сентября 2024
Ответ дляirinka_kyiv
Боже яка жесть
В каждой комнате Бали натыканы камеры . И одна огромная кровать, рассчитана на 12-15 человек для оргий ,там даже Трамп засветился ,спящий на этом тараходроме ,сфоткали его .
Smusish• 27 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Меня больше удивило количество его любовников ,там и Уилл Смит и Леонардо Ди Каприо мои любимые актёры , как-то противно .,оргии ,компроматы ,убийства.
Изнасилования.
Ещё эта сатанисткая парочка Джей Зи и Бейонсе .
Там про них раскопали много чего
А можна в подробицях, я шось все пропустила. Шо таке пі діді?
osna• 27 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
І улюблена всіма тут Джей Ло теж брала участь в тих вечірках
Tasya-Natusya• 27 сентября 2024
Ответ дляКаллипсо
І не тільки у Європі. Японія Корея, Китай,тПерсія та ж. Про Казвін писали, що там ледь не кожен юнак мав одностатевий секс, і швидше за все в присусово-добровільному порядку.
Allka- skakalka• 27 сентября 2024
Ответ дляSmusish
Рэпер, исполнитель ,продюсер Puff Daddy .
Погуглите
Tasya-Natusya• 27 сентября 2024
Ответ дляosna
Я її не люблю, вона мені здавалася завжди неприємною.
Аноним Первый• 27 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

Діти це дуже страшна тема. Я колись дуже давно, років 17 тому, коли нет і вк тільки набрали оборотів, випадково перейшовши з цікавості по сотнях ссилок, натрапила на групу педофілів вбивць. Вони викрадали дітей по світі і завозили їх в тай , індонезійські екзотичнібідні країни І продавали на гвалтування і смерть дорослим. Я побачила страшні фото напвімертвих згвалтованих дітей в крові і фекаліях, які просто насипом валчлись на бетоні в підвалі. Я вийшла з тої групи, і втратила доступ до неї, але цей дикий жах від побаченого, я досі не можу забути. Тоді ше так не цензурувався нет і ті страшні речі були в вк.
Панна Кота• 27 сентября 2024
Ответ дляSmusish
Введение в ̶с̶о̶б̶а̶к̶о̶в̶е̶д̶е̶н̶и̶е̶ пидидиведение...