lilu1990• Изменено 27 сентября 2024

Чорний лебідь Пі діді

Ого як усе закрутилось з цим ізвращенцем. Кажуть, на його вечірках Мішель і Барак Обама відривались

І Бібер там притих. Вау, це гучніше ніж Апштейн і Вайнштейн разом узяті. Якщо доживе до суда... Хотілося б почути ВСЮ правду
IrinnkA• 28 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Типу такого, але в каністрах. Я сама оху***ла
Капець(((
Taby• 28 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
А разве не Броснан один нормальный среди актеров, ну так я думала)? Хотя, кто их там знает..
Киану ривз нормальный
Kittu2008• 28 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Вот и можно не верит в эти всё секты ,теории заговоров .
Как тут пишут всегда ,надеть шапочку из фольги .
Но есть теория ,что кто не хотел купаться в разврате на острове этого пи диди ,просто убивали , подстраивали аварии и не давали строить карьеру .
Там вроде и кто-то из сестер Олсен подвергся изнасилованию на его вилле .
Он единственный продюсер что ли?
Tasya-Natusya• 28 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А де ви то все читаєте? Теж хочу 😏
Є теми на Твіттері, у Реддіт.
ShkaFFchik• 28 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Фу, ригати від них усіх хочеться. Як тепер ті фільми з ними дивитись
Якесь дивне ’внізапне відкриття’, та ще й на людей, які вважалися хорошими.
Апель-синка• 28 сентября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
В каждой комнате Бали натыканы камеры . И одна огромная кровать, рассчитана на 12-15 человек для оргий ,там даже Трамп засветился ,спящий на этом тараходроме ,сфоткали его .
а это уже интересно... его тоже изнасиловали?
Мимо_шла• 28 сентября 2024
Ответ дляKittu2008
Он единственный продюсер что ли?
Он самый влиятельный в Голливуде по направлению рэп и хип хоп
Анастасия К.• 28 сентября 2024
Ответ дляалергирина
То жахлива організація
Ви цього не знали. Майкл Джексон про це розказував. Педофілія, наркота.
Там всі підсажені, підсажують, гвалтують.
Я після його інтерв´ю голлівудські фільми не дивлюсь.
Це ще все потім знімають на скриті камери і шантажують акторів
А где посмотреть то, что вы смотрели?
Тетьяна с Вол. обл.• 28 сентября 2024
Ответ дляалергирина
Так, це все час від часу спливає..Бачила інтервю джексона. Просто ніхто цього чути не хотів
Так Джексона теж звинувачували в підофіліі
Balmann• 28 сентября 2024
Кажется, все всегда знали, что путь к славе часто проходит ’через постель’, так почему удивление? Или это всегда происходило тайно? Конечно же, нет! Меня больше беспокоит другое — почему именно сейчас? Возможно, это связано с выборами в Штатах? Нам подбрасывают ’волнующую историю’, чтобы отвлечь от более глобальных проблем?
kseniya123• 28 сентября 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Я згадую Дрю Берімор, яку мама підкладала під дядьків, і сама Дрю про це розповідала відкрито. Історія Брітні Спірз теж жахлива.
Ви ще про Брук Шілдс подивіться на ютубі. Там взагалі жах. В 10 років зйомки для Плейбой, в 12 років знімалась в еротичному фільмі. Її мати то все контролювала. Мій шок у шоці
алергирина• 28 сентября 2024
Ответ дляТетьяна с Вол. обл.
Джексон був занадто впливовою фігурою і шоу-бізнесі. З його біліонами і дивним проштовхуванням добра і гуманності його вирішили прибрати. Не ті наративи для шанувальників він доносив. І він був не контрольований, до нього довго підбирались.
Передивилась всі судові засідання, всі скриті камери, все його життя на англ мові.
Чувака тупо прибрали
Тетьяна с Вол. обл.• 28 сентября 2024
Ответ дляалергирина
Чувака тупо прибрали
Я про те, що його теж звинувачували в підофіліі
Апель-синка• 28 сентября 2024
Все всех насиловали и все молчали... Типа Бибера и Ди Каприо.
Им всё ок получается?
kseniya123• 28 сентября 2024
Ответ дляКаллипсо
И я, и я хочу. Можно для оставших на бронепоезде хоть в двух словах, что там и о чем речь?)
Посмотрите видео на Ютуб,там всё подробно, называется P.Diddy: главный монстр шоу-бизнеса
Amalpi• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Діти це дуже страшна тема. Я колись дуже давно, років 17 тому, коли нет і вк тільки набрали оборотів, випадково перейшовши з цікавості по сотнях ссилок, натрапила на групу педофілів вбивць. Вони викрадали дітей по світі і завозили їх в тай , індонезійські екзотичнібідні країни І продавали на гвалтування і смерть дорослим. Я побачила страшні фото напвімертвих згвалтованих дітей в крові і фекаліях, які просто насипом валчлись на бетоні в підвалі. Я вийшла з тої групи, і втратила доступ до неї, але цей дикий жах від побаченого, я досі не можу забути. Тоді ше так не цензурувався нет і ті страшні речі були в вк.
Хотели и дальше заходить и наслаждаться?
VShpak• 28 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
Им всё ок получается?
+ Якась маячня …
Amalpi• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Зараз я дуже сильно не довіряю людям, відношуся з опаскою. Люди страшні створіння
Это у вас в голове, люди лучшее творение Господа
Аноним Первый• 28 сентября 2024
Ответ дляAmalpi
Ви ок? Я була підлітком і з цікавості лазила по ссилках. Я там в цій групі пробула зв 10 і вийшла в істериці. А там умовибули, якщо виходиш, більше туди входу нема, зразу в блек ліст.
Як можна припускати з вашого боку такі мерзотні припущення ? Я буда ще практично дитиною і тоді перевернувся мій світ!
Аноним Первый• 28 сентября 2024
* 10 хвилин пробула в групі.
Редагувати повідомлення не маю можливості
Аноним Первый• 28 сентября 2024
Ответ дляAmalpi
В той час, в вк творилися дуже страшні речі. Ресурс практично не цензурувався і там можна було таке знайти, не дуже напрягаючись. Просто йшовши по всяких запрошеннях з різних груп.
Emm11117• 28 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Увесь той Голлівуд треба полити бензином і спалити

Прокляте місце. Таке робити з дітьми, чоловіками, жінками
Не забудьте плавно перейти на тему руської духовності і проклятих западніков)))
kseniya123• 28 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
Им всё ок получается?
Мне кажется ,там компромат-видео есть на всех. Все получается замешаны и молчали. Это же скандал и конец карьеры.
Апель-синка• 28 сентября 2024
Ответ дляkseniya123
Т.е. их насиловали, а потом они тоже насиловали кого-то? Или какой компромат? Быть жертвой насилия - это не компромат.
unona4ka• 28 сентября 2024
Ответ дляBalmann
путь к славе добровольно через постель и изнасилование детей-разные вещи.
Kittu2008• 28 сентября 2024
Ответ дляМимо_шла
Так Бибер вроде не рэппер

Выбрали бы другое направление в музыке
Amalpi• 28 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
Им всё ок получается?
Ди Каприо старше пи диди
Апель-синка• 28 сентября 2024
Ответ дляAmalpi
Ди Каприо старше пи диди
Т.е. вопрос, кто еще кого изнасиловал первым?
Мимо_шла• 28 сентября 2024
Ответ дляKittu2008
Так Бибер вроде не рэппер

Выбрали бы другое направление в музыке
Я написала рэп и хип хоп
Tasya-Natusya• 28 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
У нас і зараз соромно бути жертвою зґвалтування.