Ого як усе закрутилось з цим ізвращенцем. Кажуть, на його вечірках Мішель і Барак Обама відривались
І Бібер там притих. Вау, це гучніше ніж Апштейн і Вайнштейн разом узяті. Якщо доживе до суда... Хотілося б почути ВСЮ правду
Апель-синка• 28 сентября 2024
Ответ дляTasya-Natusya
У нас і зараз соромно бути жертвою зґвалтування.
А при чем здесь у нас до Голливуда?
Ответ дляалергирина
Джексон був занадто впливовою фігурою і шоу-бізнесі. З його біліонами і дивним проштовхуванням добра і гуманності його вирішили прибрати. Не ті наративи для шанувальників він доносив. І він був не контрольований, до нього довго підбирались.
Передивилась всі судові засідання, всі скриті камери, все його життя на англ мові.
Чувака тупо прибрали
Мужик спить з дітьми в одному ліжку. Ну які блін наративи про гуманність
Класичний педофіл, який прикривався міфічним Я за все хороше
kseniya123• 28 сентября 2024
Ответ дляАпель-синка
Т.е. их насиловали, а потом они тоже насиловали кого-то? Или какой компромат? Быть жертвой насилия - это не компромат.
Под наркотой там все, ничего не соображают. Можно какое угодно фото сделать