Natali-afa5• 28 сентября 2024

Алименты

Как добиться выплаты алиментов? Два года только долг копится,а толку ноль.
_Alekssandra_• 28 сентября 2024
А что исполнитель?

max2013• 28 сентября 2024
Що на це кажуть відповідні служби?
Ви знаєте його місце перебування, роботи?
Neznakomka-9072• 28 сентября 2024
Жалобы на исполнителя , жалобы в главную исполнительную службу, опять же на исполнителя.
автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
А что исполнитель?
Счёт арестован,ограничили право выезда за границу,право вождения.И все.Официально не работает.Живет в селе, родители пенсионеры кормят плюс получают деньги за земельный пай.
автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ дляmax2013
Що на це кажуть відповідні служби?
Кажуть що зробили все що можна.Офіційно він працює,нема з чого стягувати
max2013• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Зрозуміло. Ну , виходячи з того,що ви описали - відпустіть ситуацію. Прикро, але реальність така. Ну посадять його... Вам то легше не стане. Копійки будете отримувати від його заробітку.
Гіпотетично.... Може стане власником будинку, землі після батьків тоді за борги заберуть.
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Тобто офіційно працює? Він є в реєстрі боржників? Ви писали заяву до суду що притягнення до адміністративної та цивільної відповідальності? Чого не мобілізують? Він може бути примусово притягнений до робіт.

max2013• 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
Автор пише - офіційно не працює
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляmax2013
Автор пише - офіційно не працює
Нижче ще читайте
max2013• 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
Нижче ще читайте
Точно. Щось у автора різними мовами,різна інформація
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляmax2013
І далі не відповідає.
_Alekssandra_• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Ну штраф ещё, пеню можно по долгу накопившемуся взыскать.
Мимишная Булочка• 28 сентября 2024
Ответ дляmax2013
Ха, когда я писала тут о подобной ситуации. Все такие ну на алименты подавать. Хотя у меня такая же ситуация в точности. Надо было оформляться в усзн на выплаты. Толку было бы больше . И срать на чьи я налоги буду жить.
Официально никогда он не работал. Счета и так заблокированы из за долга его мамы по коммунальным услугам. Машины нет и вряд-ли будет вообще .
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляМимишная Булочка
Взагалі то він потім повинен буде виплатити, так що нічмї ви податки не забирали. Але чого вмі кричать ’у селах нема кому працювати, всіх призвали*, а тут цілий довбень без діла
ElenaMari• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Нужно к ним тцк отправить с военных все вам покроет
автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
Нижче ще читайте
Офіційно НЕ працює.Помилково написала
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Офіційно НЕ працює.Помилково написала
Аліменти як призначені? У фіксованій сумі чи від середньої по регіону? Вам виплати йдуть від соцзахисту(тожі він і повертатиме їм)?
Millie• 28 сентября 2024
Чого жалієте його? Пай його? Офвційно ті виплати? І в суд. Нічого не станеться , якщо піде на примусові, хоча там небагато.
Але як такі мудаки вдома жирують
автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
Аліменти призначені від середньої від регіону.Це Одеська область.Нарахували 2400 з копійками.Від соцзахисту нічого не йде.А хіба так можна?

автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
Але як такі мудаки вдома жирують
Пай батьків.Да не жалію я його,що можу вдіяти? Самій образливо,що працюю під ракетами й шахедами,з моєї зарплати йдуть налоги.А він заховався під крильця батьків у затишному селі і в ус не дує...І ніхто його не чіпає.Тут реально ризикуєш на тій роботі своїм життям.На днях прильот був недалеко від роботи...А що робити? Мусиш робити,бо є дитина,яку треба утримувати.Зате йому байдуже,а наша країна наче ще й покриває цих безвідповідальних трутнів,аж зло бере...
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Рахують, але залежить від вашої зарплати. І подавайте до суду два позови. У нас знайомого на примусові роботи відправили (ще до вторгнення) , іншого через суд примусили платити державі, хоча платив,але там виконавча не подаоа дані, а колишня скористалась (потім порядили подати на повернення, але,звісно, цього не робив і сума була посильна).
автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
А до чого моя зарплата? У мене є з виконавчої служби довідка про несплату аліментів.Якщо держава не може вплинути на боржника,тоді хай замість боржника виплачує кошти на дитину, адже він може роками не платити,а дитина є вже ЗАРАЗ і потреби дитини також ЗАРАЗ.
Millie• 28 сентября 2024
Ответ дляNatali-afa5
Мда... Ви так спілкуєтесь скрізь? Не дивно, що у виконавчій не підказали шляхи вирішення. Удачі.
автор Natali-afa5 • 28 сентября 2024
Ответ дляMillie
Дякую