Анти-анонім• 28 сентября 2024

Норвегія відмовляє у тимчасовому захисті українцям, які …

Норвегія відмовляє у тимчасовому захисті українцям, які походять з ’безпечних’ регіонів. Що ви про це думаєте?
«Ті, хто не відповідає вимогам колективного захисту, не отримають посвідку на проживання. Зокрема, це стосується тих, хто має подвійне громадянство або проживав в іншій країні до приїзду в Норвегію.
Також це зачепило тих, хто приїхав з регіону, який, на думку норвезької влади, є безпечним. На початку вересня був розширений список регіонів, які вважають безпечними: Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Рівненська області»
Фокус-Покус• 28 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
У мене є очі щоб бачити і вуха щоб чути. Свої середньо статистичні дані від влади залиште собі. Добре знаю звідки їх беруть.
Ваши глаза митинги у военкоматов недавние в ИФ области видели?
Кто там был?
Бабы, старики, схидняки и дети или мужики местные 30-40 лет?
Выгребли всех, конечно.
Почему тогда ВСУ на 80% русскоязычны, если только западенцы наши задницы защищают, по вашему сленгу?
Чумачечая Весна• 28 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Расшифруйте пожалуйста. Почему слава богу и что там?
Плохая экология (родон и сильная солнечная активность (к теплу не имеет отношения), плохая медицина и ветеринария, часто антисанитарные жилищные условия (плесень), часто плохая инфраструктура, часто подлые чиновники. Пишу часто, чтобы не обобщить, всегда есть приятные исключения. Из плюсов - отдельные люди, вкусные продукты и 600 евро пособие, но оно того не стоит, чтобы свою жизнь там проводить.
Тоскующая• 28 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
До чого ваш потік свідомості?
Неправильно зробили.
До того що це іншим країнам вирішувати, кого і звідки їм приймати і на кого витрачати власні кошти, а не українцям, і ви, як українка, ще могли б писати що неправильно, якби Україна приймала біженців звідусіль, виплачувала їм хороші кошти. А так замість вдячності та Норвегія отримує повчання від українців, що неправильно робить. В своїй країні треба розказувати що правильно а що ні, а розповідати що повинна для вас зробити інша країна, яка нічого вам не винна- не маєте права
Яжбоматуся• 28 сентября 2024
Если эта страна не ЕС, как узнают, что есть(была) защита в ЕС?
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Разве киев не бомбят? Они за себя воюют, а не за Донбасс.
Киев не ’бомбят’, летают ракеты,но Киев не в оккупации и никогда не будет в ней. Это работающие люди были, приносящие деньги
Пацака-задирака• 28 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Вірити в списки які складає наша влада? Мені очей хватає щоб побачити що ті списки з жопи взяті. По селах на західній не залишилось жодного здорового чоловіка, а по списку від нашої влади там взяли менше 20%. Просто смішно коли це читаєш. Таке враження що наша влада з процентами не дружить.
Я нічого не можу сказати щодо того, хто повинен воювати і оце все
Але у Чехії більша частина авто на укр номерах - з регіону АО (Закарпаття), з чоловіками за кермом
Тому не треба тут про поганих чоловіків зі сходу і святих - із заходу
Соображалочка• 28 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
По загран паспорту, отпечаткам пальцев
Миззери• 28 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Мене просто цікавить термін «безпечні області». Чи насправді хтось може гарантувати у тих областях 100% безпеку
Да уж , Львов я б не считала безопасным
Ирина-5470• 28 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
На західній уже чоловіків майже не залишилось, ті хто ще є це пенсіонери і переселенці із східної. Тому уже б мовчали. Ваші домівки захищають ті, до кого ви так зневажливо відноситесь. Тому краще помовчіть, якщо поваги не маєте до тих хто ваші зади захищає поки ви в безпеці
Та писец....западная херой всю Украину защищает, welcome to the Харьков
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Простите, о каких выписках и справках Вы пишите. Везде смотрели по загран паспорту, когда человек покинул Украину - этот штампик и был доказательством, что выезжали с началом войны. Многие, кстати, кто на тот момент находился зарубежом в отпуске: выезжали в страны не входящие в ЕС и въезжали оттуда, получив заветный штампик.
Багато оформили прихисток, взагалі без закордонного паспорту
Мама моєї знайомої, втратила всі документи-згоріли в перший день війни , оформила по пенсійному в 22 році
Скандинавська країна
Зараз звичайно вже не такі умови
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Да уж , Львов я б не считала безопасным
Вы никакие города не считаете безопасными
Аноним НаВсеГда• 28 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Они воюют не за оккупационные земли, они стоят в обороне, что бы вы на диване спокойно сидели.
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Не знаю как Киев, который героически отбивает каждое утро атаки шахедов за счет пригорода,которому этот все падает на голову. Ну пригород, да,кашлянул
Плюс 100
Colombina.• 28 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
И что, давайте все оставшиеся миллионы украинцев выедут, вместе с мужчинами, раз нигде не безопасно?
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2024
Ответ дляПампушОК
Мені байдуже.Просто одне діло коли люди приїхали з окупації,та інших небезпечних місць,а інше коли здають свої помешкання вдома біженцям,а самі за кордоном ’влаштовуються’.
Здають житло навіть в Херсоні і Запоріжжі, знімають
Не буду писати хто, є такі - кому треба, і ціни немалі
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я и так и так буду спокойно сидеть на диване.
Аноним НаВсеГда• 28 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Долго ли, если обороны не будет? Или вам пофиг под кем сидеть?
Khmelnichanka• 28 сентября 2024
Ответ дляColombina.
Раз нигде не бнзопасно, то люди ( во всяком случае, не аоеннообязанные - так точно) должны иметь право выбора: уезжать или осиаваться, итникто не вправе их винить за их выбор.
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так я выеду, как все 8 миллионов украинцев, оставлю пенсов 10.5 миллионов помирать. Они же не подумали о стариках и военных. А я чего должна? Сарказм
Читайте книги, смотрите фильмы,Киев никогда не захватят
После 18• 28 сентября 2024
А почему только эти безопасные ?Мой город и область тоже норм.И мы не западная.
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Про моїх пенсіонерів я потурбуюсь, як то робила і до війни ( операції по 300 тис грн )
Чужі пенсіонери - то не мій клопіт
Жорстко, але то правда
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Чужі пенсіонери - то не мій клопіт
Жорстко, але то правда
А вы при чём к нашему разговору?
В Украине осталось 10.5 миллионов пенсионеров, половина населения, помогают им пускай 25-30%, остальным как?
Аноним НаВсеГда• 28 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Конечно - конечно, так думал и Харьков, и суммы, и Запорожье, Херсон, Мелитополь, что только Донбасс им нужен. Ага да, вашими молитвами они остановятся. А впринципе, то что каждую неделю Киев взрывается вас не смущает?
После 18• 28 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Да уж , Львов я б не считала безопасным
Мне 70 тыс баксов за 2 года хватит тупо на аренду чужому пану отдать за 50 квадратиков площади ?Или соточку насобирать и выезжать,бо страааашно
Пацака-задирака• 28 сентября 2024
Ответ дляАдминко
Не знаю не знаю, ми біля заводу Артем живемо, то теж покашлюємо)))
После 18• 28 сентября 2024
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Честно уже сказать, сидя в +40 без света, с такими ценами, русские мне не кажутся уже таким злом. Наши нас уничтожают тоже
Мир Мир Мир!• 28 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Скандинавська країна
Зараз звичайно вже не такі умови
Так, це правда. Багато людей на початку війни виїхало взагалі без документів, навіть на дітей, бо втікали в тому, що було на собі. І приймаючі країни надавали тимчасовий захист без проблем. Потім, на конвертацію доків з тимчасовим захистом на робоче ВНЖ, з українських документів потрібен буде лише діючий закордонний паспорт. Ні внутрішній паспорт, ні український ІD не потребується для дозволів на проживання в інших країнах.
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Мне похер на все уже, честно. Я здесь сижу 2,5 года. Работаю, достало все, хочу мира,любой ценой.
Хитрушка-чекушка• 28 сентября 2024
Хто хотів, вже давно в Норвегії
Срача не розумію
Війна не перший день
Проблем не бачу, виїхати в любу країну ЄС можна бюджетно