Мамкиня доця• 28 сентября 2024
Кухня, сонячна сторона. Що краще повісить на вікна?
Дівчата, в кого вікно кухні на сонячній стороні, чим затемняєте? У нас приблизно з 12.30 до 17.00 дуже сліпить сонце, в тому числі і сторону, де стоїть плита. Не знаю, що краще: римські штори, звичайні штори чи ролети? Одну світлу ролету повісили, але вона не дуже рятує від сонця. Може є якісь інші ідеї чи покажете свої рішення. Буду вдячна.
ЯНаПэПэ• 28 сентября 2024
Не зовсім зрозуміло, що для вас «не дуже рятує від сонця». Бо для мене те, що на фото це вже достатньо врятоване і я за такий варіант. Є ще більш щільні ролети, є з фольгованим заднім боком, але тоді буде замало світла на кухні взагалі
Розумна Губка• 28 сентября 2024
Мамкиня доця
• 28 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
А чому одну ролету повісили?
Одну повісили для проби. Але така ролета не дуже затемняє, хоча виглядає норм.
Мамкиня доця
• 28 сентября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
По факту від сонця не спасає. Просто фото зроблено не тоді, коли пік сонця на кухні.
Мамкиня доця
• 28 сентября 2024
Ответ дляРозумна Губка
У меня на юге окна на юг. На кухне рулонные шторы, отлично затеняют.
Дякую, такі подобаються.
Обращеница• 28 сентября 2024
Візьміть плівку протиударну, в них є багато варіантів, є з затемненям, я просто не люблю штори і ролети на кухні, для мене виявилось найкращим рішенням
Мамкиня доця
• 28 сентября 2024
Ответ дляА Липи Цвітуть
На ролети блекаут зверніть увагу
Дякую, подивлюсь що це таке. У нас просто раніше квартира була не на сонячній стороні і такої проблеми не мали взагалі, тюль легка висіла і цього було достатньо. А зараз просто не знаю, що краще і практичніше, ще й плита близько.
Опля Картопля• 28 сентября 2024
В мене південні вікна, повісили ролети з термотканини, це реально спасіння. Покупали на розетці.
В шоколаде• 28 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Що ви маєте на увазі під ’затемняє’?
В мене прості сірі ролети. Сонце не пропускають, в кухні дуже світло.
Якщо візьмете блекаут, то буде ніч на кухні і сморід від нагрітої прорезиненої тканини.
Мамкиня доця
• 28 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Що ви маєте на увазі під ’затемняє’?
Дякую за пораду! Під «затемняє» маю на увазі, щоб прямих сонячних променів не було. Я не хочу, щоб на кухні було темно, мені головне, щоб не світило в очі.