Кто крайний?• 28 сентября 2024
Хотіла замовити дитині зимовий комплект і..
.. натрапила на хамське ставлення до клієнта. Як вам? Я кинула в блок після такої переписки
P.S. На сторінці вказано, що власне виробництво
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Автор вы сами спровоцировали такой ответ, а говорите работали в продажах, разговор как бабка с базара
Де? 😁
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляЛагшмивара
Так вот это как раз и было лишним
Це вже у відповідь на те, що гарно, а що не гарно. Я ж не питала їхньої думки, яке краще
Баррикадница• 28 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Ваше ’удачи’ читается ,как идите нах...
а як читається, що менеджер відправляє авторку до ательє, шити з перламутровими гудзиками?
месяцкие• 28 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
В ответ на ’удачи’, это читается ’сама иди на...’)))
julia-678c• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Не писала, бо запитала, чи міг би бути з чорним. Якщо з сірим я не замовлятиму
Научитесь внятно и понятно задавать вопросы
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
за 4200 вони могли б ввічливіше спілкуватися, до чого вам її думка, що чорне з рожевим не гарно. з вашого боку нічого такого не бачу.
Дякую, і я про це ж
Я ж їх думки не питала, нічого неймовірного не запитала.
Коли мовчу- приємна жінка• 28 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
После удачи?Сама йди в .опу.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Так я і написала «удачі» ☺️
и добавили шпильку про клиентоориентированность
хваленый украинский сервис, которого так не хватает уехавшим
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляjulia-678c
Так я ж запитала, бо не знаю, чи вони ще відшивають і будуть ще кольори чи не будуть. Чи могли б пошити тоді конкретно для мене, якщо ж власне виробництво. Я з сірим і не хочу, а з чорним не знала чи є
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви з кінця читаєте?
Кайдашева дочка• 28 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
До вашего ´удачи´ обычная переписка.
Удачи звучит как прошли нахрен
Небоброїдка• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Як це «міг би бути»?
От ви бачите, що є такий комплект, і тільки такого кольору. Так, це власне виробництво, але все продумано, тканина закуплена і штампуються моделі обраного кольору.
Якщо вони захочуть, за додаткові гроші, пошиють вам ваш колір. Але це буде зовсім інша ціна, бо тканину треба купити окремо, і не оптом. І займе час. Але такі речі обоворюються інакше, а не «міг би бути», все можливо за деяких обставин.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Ви з кінця читаєте?
о, даже по вашему этому ответу видно вашу ’клиентоориентированность’ и вежливость в социуме ))
нет, я не с конца читаю, уважаемая
продавец - резковат
а вы - хамка ))
нет, я не с конца читаю, уважаемая
продавец - резковат
а вы - хамка ))
Кайдашева дочка• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
нет, я не с конца читаю, уважаемая
продавец - резковат
а вы - хамка ))
нет, я не с конца читаю, уважаемая
продавец - резковат
а вы - хамка ))
Заипали наверное продавца такие клиентки
julia-678c• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Вы про индивидуальный пошив ничего не спрашивали
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Чорний з рожевим дійсно не гарно.У вас поганий смак
😄 у вас , як і у них, ніхто ж не питав, здається
І я таки знайшла з чорним, не повірите. Покажу ось 👇
а про смаки не сперечаються, то ж можете і не відповідати як вам)) мені подобається
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
До вашего ´удачи´ обычная переписка.
«З чорним не гарне»- це норм?
Кайдашева дочка• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Сині штани і куртка не зовсім рожева
Небоброїдка• 28 сентября 2024
Ответ дляjulia-678c
Там вся информация закодирована з трех словах «міг би бути»
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
вполне возможно
плюс, сезон
Кайдашева дочка• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
«З чорним не гарне»- це норм?
Так.Їй не гарно
Відповів всім• 28 сентября 2024
Автор це добре що ви не замовили , прислали б на 2 розміри менше і сказали б вам що велике то негарно🤣, Забудьте , продавчиня дивна , ніколи не розуміла людей які йдуть в цю сферу якщо дратує спілкування з людьми ,
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Як це «міг би бути»?
Так от це вони мені і мали б пояснити. Чи я звідки маю знати чи є в них така тканина чи ні? Чи будуть вони відшивати ще з чорним чи ні? Ще ж наче до початку сезону є час, то ж ще відшивають нові моделі
Кто крайний?
• 28 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Сині штани і куртка не зовсім рожева
😂😂 сходіть до офтальмолога
Відповів всім• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
«З чорним не гарне»- це норм?
Ні це не норм , ви спитали чи можна рожевий з чорним а не чи гарно так буде ,
БершкомангоЗар• 28 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
До вашего ´удачи´ обычная переписка.
Нормальная до того, как продавец решила рассказать, что красиво, что нет
Пишу, не читаю• 28 сентября 2024
Автор, Вы странная.
Хамство спровоцировали Вы как раз. Учитесь вежливо общаться.
Ваше ’удачи’ выглядит как ’пошла нах’.
Вы хотели самоутвердиться словом ’удачи’? Оно по дебильному выглядит.
Ваше ’удачи’ выглядит как ’пошла нах’.