Кто крайний?• 28 сентября 2024

Хотіла замовити дитині зимовий комплект і..

.. натрапила на хамське ставлення до клієнта. Як вам? Я кинула в блок після такої переписки

P.S. На сторінці вказано, що власне виробництво
Пупуговка• 28 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Чорний з рожевим дійсно не гарно.У вас поганий смак
Гарно, якщо тканина хороша, а не дешевий поліестр блискучий.
Лунтик-паунтик• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
😄 у вас , як і у них, ніхто ж не питав, здається
І я таки знайшла з чорним, не повірите. Покажу ось 👇
а про смаки не сперечаються, то ж можете і не відповідати як вам)) мені подобається
Костюм клоуна на зиму чи що ?
Неновая почта• 28 сентября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Нормальная до того, как продавец решила рассказать, что красиво, что нет
Я это поняла только как то что они рассматривали такой вариант, но решили что выглядит невыиграшно. Изготовители ж вживую видят результат.
Небоброїдка• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Так я тому і запитала, чи могли б відшити. А може він і є, я ж не знаю. Наче ж ще відшивають, готуються до початку сезону
Якби ви так написали, то може вам би нормально відповіли. А ви написали інше зовсім. Я ще раз повторюю, що ви мали на увазі зрозуміють не всі.
автор Кто крайний? • 28 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Так, а я написала: « Скажіть, будь ласка, а як вам з чорним?»
Ліньки гуглить• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
пипец. где тут черное с розовым? совсем гзаза в ....?
цветное, с черным на куртке. что соединяет низ и верх. блин, хорошо, что они не взяли вам в работу. а то потом начинается: а этот черный не совсем черный. мне нравится знаете, такой черные- черный, а у вас чеиный, конечно, но как бы и не черный чеиный. забирать не буду. удачи.
Небоброїдка• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Ви так не писали, але вона вас, схоже, зрозуміла і відповіла, що з чорним не гарно.
Я вам ще раз кажу, коли ви будуєте речення, як прийнято у вас в регіоні, це не дає гарантії, що вас чітко зрозуміють.
автор Кто крайний? • 28 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
До чого тут регіон 🤦‍♀️
починаємо знову мовно-регіональний конфлікт розпалювати?
Небоброїдка• 28 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
До чого тут регіон 🤦‍♀️
Так, я російськомовна, живу з чоловіком зі Львівщини, про що вже писала, і розпалюю мовні конфлікти.
Читайте більше книжок.
КАПСЛОЧНИЦА• 28 сентября 2024
Тетка права на 100%. Розовый с серым - отличный вариант.

Розовое с черным - нет.
Плакулька• 28 сентября 2024
Ответ дляаромат Жука
Абсолютно нормально!А вот это-удачи,у меня другое мнение это как раз конкретное хамство,намешка и издевательство.То ещё нормально ответили по поводу перламутровых пуговиц!Продаются уже готовые изделия и никому там ваше мнение никуда не упало.Можно купить ткань по своему мнению и сидеть шить-кроить.А не выносить мозг на сайте.Как раз им нужно фильтровать и блок бросать таких неадекватов.
Писати про «не гарно» у відповідь на запит «чи є таке?» це не те, щоб хамство, а якась безпросвітна тупість менеджера. Відповіла б «ні, маємо тільки такий варіант з рожевим», то може автор би і подумала та взяла б, ще потім подружкам контакти дала б. А так з порогу обісрати смаки клієнта- це про що?
Стриптизерка• 28 октября 2024
Чого всі напали на автора? Людина задає питання про наявність кольорів, їй відповідають без емпатії, не ’нажаль в таких кольорах не відшиваємо’, а типу, у вас фіговий смак. Тобто, роблять оцінку вподобанням клієнта, знову ж таки, без реверансів. Чому ’удачі’ від автора -нечемно в цьому випадку? Мене б також тригернула така відповідь продавця, яка за мене вирішила, що мені, виявляється, не ті кольори подобаються.