Латвийские_Номера• 28 сентября 2024

Що зі мною не так (робота)?

Сама по собі я спокійна, не люблю сварки, інтриги, мені подобається працювати в спокійному темпі, з усіма бути в гарних стосунках і тому подібне. Мені сумно за себе, що інколи люди це розцінюють як слабкість і починають ноги витирати. Коли до нас в компанію приходять новачки в наш відділ, я перша починаю спілкування, всьому їх навчаю, все розповідаю, допомагаю, підтримую, мої колеги можуть взагалі цього не робити, просто в двох словах їм все говорять і на тому все, і через деякий час ці новачки починають об мене витирати ноги, в очі одне, позаочі інше. Мені кажуть , що їм подобається працювати зі мною, колегам моїм розповідають, що не подобається їм зі мною працювати, що я теж роблю помилки, що я те чи інше не так зробила і тому подібне. А з тими колегами які не хотіли навіть і говорити з ними на початку, лізуть без мила в одне місце, ще й інколи з насмішками в мій бік. Одна стажерка мені навіть сказала якось при всіх ’це ж треба так любити свою роботу, щоб аж годину добиратись на неї’. Або як одна накосячила, і я допомогла їй владнати проблему, нічого не розповідаючи керівництву, а потім це все виплило, і мені довелось розповісти правду, а вона як це почула при всіх сказала :’ти що прикалуєшся, ти мене сама так навчила робити’. Мені обідно за себе, що я роблю не так? Чому в людей таке відношення? Коли я була стажеркою мене ніхто не вчив, я була сама по собі, інколи навіть і говорити зайвий раз ніхто не хотів, якби мене так всьому навчали я була б дуже рада
Принцепесочка• 28 сентября 2024
Ви дуже хочете всім подобатись.
emerald_88• 28 сентября 2024
Я б хотіла працювати з вами.
Думаю, що з вами все якраз так! Я теж спочатку дуже добре до всіх ставлюсь і ви мені мене нагадали. Але потім я вмію показати зуби, коли треба. Тільки люди чомусь потім ображаються
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 сентября 2024
давайте я сразу зайду с козырей: про Иисуса Христа не зря написали историю, а чтобы вы знали, что бывает при излишнем самопожертвовании. Тут другой вопрос: почему вы не уважаете себя?
Идууу--уууу блин• 28 сентября 2024
Вы превышаете свои полномочия, когда делаете то, что вас не просят. Например, учите стажеров. Это обязанность и ответственность руководителя или наставника, которого назначил руководитель. Делайте свою работу и не ищите лишний головняк, и будет вам счастье.
автор Латвийские_Номера • 28 сентября 2024
Ответ дляemerald_88
Я б хотіла працювати з вами.
Я не можу показувати зуби, хоча хотілось би. Мені якось шкода зачепити людину
Ответ дляИдууу--уууу блин
В нас немає наставників як таких. Всі вчаться у колег, щось від того навчились, щось від іншого
Файна цьоця• 28 сентября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дистанцируйтесь от них, для всех хорошей не будешь, а так еще и время потратите.
МадамОхмури• 28 сентября 2024
Мені здається ви в кожному потенційному стажері шукаєте друга. З рештою колективу я так розумію відносини погані. От і ви до нової людини зі всією душею, а воно їй не треба)
Бриджит_Фрикандо• 28 сентября 2024
Може ви їх просто занадто опікаєте?
Коли я прийшла на роботу, тижнів два для мене не було завдань, тому начальник відправив до бібліотеки читати. На мою голову, там мене застала колишня співробітниця мого батька, і вирішила навчити працювати, хоч її ніхто не просив. Було неприємно, якщо чесно, наче тебе контролюють. В майбутньому якщо чогось не знала, просила у старших пояснити, ті завжди підказували, але ніколи не нав´язувались, за що їм щиро вдячна.
Ответ дляМадамОхмури
З рештою колектива нормальні відносини) чому ви вирішили , що погані?
Пацака-задирака• 28 сентября 2024
Стажировка новичков входит в ваши прямые обязанности или нет?
МадамОхмури• 28 сентября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А чому ваші хороші колеги обговорюють вас з новачками з поганого боку? Чому новачки дозволяють собі образити вас при всіх?
Ответ дляПацака-задирака
Напряму ні не входить. Але як приходить нова людина, то за дорученням керівництва ми маємо її навчати всьому
Ответ дляМадамОхмури
Не знаю...
Пацака-задирака• 28 сентября 2024
Предположу, что вы хотите быть хорошей. Это такая форма получения одобрения, я буду хорошей, меня будут все любить. Но это не работает.
На будущее- ограничьте ваше участие, особенно если у вас нет прямой выгоды от качества работы новичков. Сделали краткий инструктаж и все.
И да, вы не очень понимаете на самом деле обстановку в коллективе, если считаете что все ок, но при этом коллеги с удовольствием вас поливают грязью за спиной с новичками.
Моя стратегия- надо быть немного ‘прошенной’. Когда знают что вы спец, но ваше внимание получить надо постараться.
МадамОхмури• 28 сентября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не знаю...
Ви б продовжували діалог з умовною Марусею, яка поливає брудом вашого друга чи хорошого знайомого чи просто гарну людину з якою у вас класні стосунки, чи хоча б яку ви поважаєте?
Ответ дляМадамОхмури
Ні, трималась би осторонь
МадамОхмури• 28 сентября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ні, трималась би осторонь
То чи такі хороші у вас колеги, як ви думаєте?
Ответ дляМадамОхмури
Ну так, є над чим замислитись. Але мені здається, що так в більшості колективах?
МадамОхмури• 28 сентября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Думаю набагато комфортніше, коли є кілька колег, які тебе підтримують і допомагають, а не обливають брудом за спиною з першим ліпшим новачком. А колективи бувають різні, кожен шукає комфортний для себе або працює дистанційно)
Ответ дляМадамОхмури
Ви праві, це дійсно чудово, коли є такі колеги, які підтримують
Ленивица-красавица• 28 сентября 2024
Ответ дляМадамОхмури
У меня такое же мнение
Весёлая морковка• 28 сентября 2024
Не сыпьте бисер перед свиньями. Не ценится то что дается просто так. Пусть сами просят Вашей помощи и не соглашайтесь сразу. И вообще думайте больше о себе, пусть кто хочет тот и учит.