Бриджит_Фрикандо• 28 сентября 2024

Випав імплант, які далі можливі варанти?

3,5 місяці назад поставила два імпланти поряд, вже збиралась записуватись на коронки і тут таке трапилось... Не болів, нічого особливого не помічала до цього, просто в якийсь момент відчула, що він ніби став більший, а через годину і весь випав :((( Нічого не боліло, не напухло, не почервоніло. Сусідній імплант без особливостей поки. До лікаря записали на понеділок. Які можливі варіанти далі? Чи є сенс повторно ставити ? Будуть ставити той же чи потрібно знову новий брати ? Хтось стикався з таким чи це я потрапила в такий рідкий випадок ?
Мию чакри щоденно• 28 сентября 2024
Это не имплант, это формирователь десны. Записаться к врачу, он его поставит на место.

Гірчинка• 28 сентября 2024
о вселенная....сочувствую вам. пусть все решится хорошо!
Чаклунка-ведунка• 28 сентября 2024
Щось мені здається взагалі не будуть. Але не лікар.
Там дірка тепер?
автор Бриджит_Фрикандо • 28 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
типу як шуруп - це формувач десни ??
Мию чакри щоденно• 28 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
типу як шуруп - це формувач десни ??
Да, у меня тоже выпадал. На место вкрутили и все.
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Там дірка тепер?
так ((((
КоКоКоКоКоКо...• 28 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
типу як шуруп - це формувач десни ??
дайте фото
Оце так цабе• 28 сентября 2024
У мене не прижився штунт під імплант. Просто витягнув лікар. А мав прижитися. Як сказав лікар, таке буває лише у 2%. І я попала у це число. Не приємно. Поставили за рахунок клініки дорощий штунт. Доплатила лише різницю.
Думаю, Вам лікар запропонує варіанти продовження.
КоКоКоКоКоКо...• 28 сентября 2024
имплант не может выпасть безболезненно за час

Оце так цабе• 28 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
типу як шуруп - це формувач десни ??
Я не спеціаліст по термінах, здається це штунт.
Оце так цабе• 28 сентября 2024
Дорощий прижився. Зараз вже стоїть тимчасовий зуб.
Все у Вас буде добре. Я й сама переживала, що теж буду беззуба.
Мию чакри щоденно• 28 сентября 2024
Ответ дляОце так цабе
Естественно все будет хорошо, потому что выпал не имплант, он не может выпасть. Это всего лишь формирователь десны, его вкрутят на место и можно будет планировать когда ставить коронку.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
типу як шуруп - це формувач десни ??
Шуруп то імплант
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 сентября 2024
Ответ дляОце так цабе
Абатмент - не шуруп, а как заглушка
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
типу як шуруп - це формувач десни ??
Alex_Kri• 28 сентября 2024
без фото понять нельзя, но чаще выпадает именно формирователь
Сколько_мне_лет?• 28 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
так ((((
Автор) как хозяйка 10 имплантов смеюсь) успокойтесь, открутился формирователь, теперь дырка. В пн его, если не съели, вкрутят назад)
Престидижитатор• 28 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
тот же самый?! должны были ставить новый
ротцвеники• 28 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
это про формирователь

автор Бриджит_Фрикандо • 30 сентября 2024
Дякую всім за підтримку і поради, випав дійсно формувач, лікар вкрутив новий на місце та записалась вже на наступний етап робіт.