Замрійлива• 29 сентября 2024
Це дорого?
Я звикла на собі економити. Зараз замовила собі на осінь курточку за 1500, черевики за 800, сумку за 500 та кофту за 400. Це дорого?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
фото
Внешне нравится, как насчёт качества и практичности-неизвестно
ДаЗдраПерма• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
фото
Похожи на Тимберленды, только у ваших есть змейка. Я пока втиснулась в Тимберленды и шнурки завязала, уже ничего не хотела. Вернее захотела Угги
Замрійлива
• 29 сентября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Як приїде, то вже подивлюсь вживу)
Бесконечность-не предел• 29 сентября 2024
Це дуже дешево .
Я можу дозволити собі купити на стільки дешеві речі .
Замрійлива
• 29 сентября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
В мене зараз з фінансами не дуже, тому так замовляю. Минулого року купила черевики за 4000, за два тижні платформа відпала на обох
Замрійлива
• 29 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
А якщо щось за розміром не підійде?
Там можна тоді повернути
Жертва интернета• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
фото
Тільки юбку таку не беріть. Там клітинка не співпадає. До речі маю тканинку схожу у червоно-молочну клітинку. Хто хоче, можу пошити спідничку.
Кокосиха• 29 сентября 2024
Це дешево, дуже дешево. Особливо взуття та сумка. Навіть не знаю де ви такі ціни знайшли. Я зараз дивлюся собі сумочку, то приблизно 2 тис ціна
Замрійлива
• 29 сентября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Это очень дешево и возникает вопрос про качество. На сколько вам этого лахмотья хватит? Что это за ботинки за 800 грн? Вам на сезон их хоть хватит. Скупой платит дважды. Это не про экономию
На сезон думаю вистачить. Минулого року купила черевики за 4000, за два тижні платформа відпала на обох, курточку за 8000, яка один сезон ледь витримала
Замрійлива
• 29 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
черевикі за 800 аж захотілось побачити
Вище прикріплювала фото
Замрійлива
• 29 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Каста
Мию чакри щоденно• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
И что случилось с курткой ща один сезо.
Не верю,одни брехухи здесь
Дай подивлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Черевики і сумка дешеві, навіть дуже.
Вони не підходять один до одного
Мурзилка• 29 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Де це такі ціни? Мегадешево.
Не думаю, черевики шкіра по 800 скрізь
Болтушка Му• 29 сентября 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Покажіть черевики за 800
Ну какие они могут быть? Подошва картон, холодные и неудобные
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
фото
Их можно примерить при получении ?
Такие обычно просто деревянные на ноге
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Сказки какие-то, из серии пудра Руби Роуз лучше Шанель )
Я така бойова• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Шо то за куртка, шо витримала 1 сезон?
І завжди економите, питаєте чи 800 грн це дорого для взуття.
А того року і куртка 8, і взуття 4. Щось ви зафантазувались
Сільський ансамбль• 29 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Там можна тоді повернути
А как там с размерами, не покупала там ни разу? А оплата сразу, получается ни при получении?
Спасу мир• 29 сентября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Это же не магазин, а сборная торговая площадка. Там нет единой размерной сетки.