Алгонавт• 29 сентября 2024

Спиці для в´язання

Дівчата, які зручніші для початківців? Може хтось брав на алі чи тему, можна посилання? Якого розміру? Хочу снуд чоловічий зв´язати. І які нитки краще? Дякую
Неробименінерви• 29 сентября 2024
Скиньте фоточку снуду. Підскажуть пряжу і номер спиць.
Я беру в Аврорі спиці, хоча є і дорогі - вони не кращі за звичайні.
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2024
Підіть в магазин там підберуть зразу все
Мудробаба• 29 сентября 2024
Спиці підьирають під конкретну пряжу. Пряжу залежно від того, яку саме модуль снуду хочете звʼязати. Я рекомендую якщо хочете спробувати спиці pony. Вони дешеві, але хоч розміри співпадають і якість нормальна.
Якщо будете вʼязати за описом чи майстер-класом, то там буде вказана рекомендована пряжа, її кількість та номер спиць. А якщо будете міняти пряжу, то дивіться на етикетці у неї рекомендований номер.
пьЯНА• 29 сентября 2024
хоч для початківців, хоч для кого - спиці потрібні якісні.
я використовую німецькі Addi
Дуболом• 29 сентября 2024
Я люблю КнитПро сменные. Но и любыми дешёвыми вязала.
Ну и, я за пряжу с хорошим составом
Бойова• 29 сентября 2024
КНИТ ПРО ВОЗЬМИТЕ ИЗ НЕДОРОГИХ И КАЧЕСТВЕННЫХ
Укр_жіночка• 29 сентября 2024
Спицы из Авроры подойдут,не стоит сразу дорогими закупаться, для снуда отлично меринос ,или полушерсть подойдёт. На нитках пишут номер спиц,для себя купите 2, 2.5, 3
автор Алгонавт • 29 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Де я зараз, немає Аврор і т.п.
Укр_жіночка• 29 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Конечно дорогие лучше обычных, особенно круговые, но главное в вязании пряжа и прямые руки.
Укр_жіночка• 29 сентября 2024
Ответ дляАлгонавт
Де я зараз, немає Аврор і т.п.
Значит подойдите в магазин,где продается пряжа,там есть и спицы.
автор Алгонавт • 29 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Може такий
автор Алгонавт • 29 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Які руки ще не знаю
Укр_жіночка• 29 сентября 2024
Пряжу лично мне, более выгодно покупать на фб
Укр_жіночка• 29 сентября 2024
Ответ дляАлгонавт
Які руки ще не знаю
Если не знаете,то можно проверить)
Неробименінерви• 29 сентября 2024
Ответ дляАлгонавт
Може такий
Ализе Ланаголд, спицы 4. Если бюджетно.
Вы начинающий мастер? Не берите сразу дорогущую пряжу, спицы - свяжете снуд, понравится - потом уже думайте.
автор Алгонавт • 29 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ализе Ланаголд, спицы 4. Если бюджетно.
Когда-то в детстве куклам вязала. Очень нравилось. Забросила
Неробименінерви• 29 сентября 2024
Ответ дляАлгонавт
Недавно попалось відео блогера, 100% вона права! Подивіться, не беріть щось важке у вʼязанні, бо охоту відібʼє надовго!
автор Алгонавт • 29 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну снуд наче не важко.
автор Алгонавт • 29 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Ну снуд наче не важко.