Интимная• 29 сентября 2024

Як ваші діти відносяться до оцінок?

Хвилюються за оцінки чи їм байдуже?
Моя донька дуже боїться оцінок
Результат:
вже голосів: 60
50 (83.33%) Байдуже
10 (16.67%) Бояться
Розвідка Маші• 29 сентября 2024
Считает, что они хорошие)

Як ухурделю• 29 сентября 2024
Вообще все равно как и мне
ТихоЯ• 29 сентября 2024
Як це боїться? Боїться поганої оцінки?
Ну, дитині не байдуже. Але вона й розуміє, що для хорошої оцінки треба вчитись.
Тут надолго• 29 сентября 2024
то може вас дитина боїться, вашої реакції, а не оцінок
Безпринципова• 29 сентября 2024
Ще не ставлять, але подобається коли в неї все виходить.
автор Интимная • 29 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Як це боїться? Боїться поганої оцінки?
Моя вчиться на відмінно, і погані оцінки дуже рідко.
Але боїться їх страшне
Ласкове телятко• 29 сентября 2024
Крім бояться і байдуже є ж і інші варіанти. Такі як -радіють коли отримують хороші і засмучуються коли погані оцінки. Також є прив´язаність до предмету. Тобто з одного предмету це буде одна реакція на оцінку ,з іншого може бути інша.

автор Интимная • 29 сентября 2024
Ответ дляТут надолго
Ні, ми з чоловіком не ругаемо
ТихоЯ• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Але боїться їх страшне
То напевно з вашої подачі. Бо чого боятись, якщо це дрібниця?
автор Интимная • 29 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Каже що переживає за табель
Тут надолго• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Каже що переживає за табель
а звідки вона взагалі взяла, що за це можна переживати?
Xвостокрутелка• 29 сентября 2024
Моя вчилась в молодшій школі,там були рівні,високий,достатній,середній...а тепер 12 бальне оцінювання.Принесла 6 з математики,бо на пів уроку контрольну перервала тривога,і вона і діти її не доробила.
Каже мама,непереживай,у всих було 6 балів ,це харашо))))
Танцепесенная• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Каже що переживає за табель
Ну то це ж вона не сама придумала ,що табель важливий
Мания-Величия• 29 сентября 2024
моего варианта нет. Злятся когда несправделиво оценивают или вообще неставят оценки за ответы на уроке.
автор Интимная • 29 сентября 2024
Ответ дляТут надолго
Від вчителів
Лялькодзьоб• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Але боїться їх страшне
Таке може бути по декільком причинам:
Сварять батьки за погані оцінки
Сварять в школі
Не сварять, але пристижують, типу ’Ну ти ж відмінниця’
Хвалять тільки за відмінні оцінки
Дитину не хвалять і вона намагається хоч так заслужити похвалу
автор Интимная • 29 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Таке може бути по декільком причинам:
Сварять батьки за погані оцінки
Сварять в школі
Хвалять тільки за відмінні оцінки
Можливо 2 причина.
Вдома нічого такого не кажемо, не сваримо і хвалимо не лише за оцінки
Лялькодзьоб• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Від вчителів
Чому для неї думка вчителя важливіша за вашу?
Угги в горошек• 29 сентября 2024
Моя вчиться гарно, але на оцінки їй все одно. Це я можу сказати що погано працювала і заробила наприклад 8, дитині все одно. Каже це хороша оцінка . 6 клас вже почався підлітковий вік. У 5 класі можливо трохи по- іншому було , переймалася за оцінки. Зараз ні. І уроки щоб робила треба раз 10 нагадати. Сил немає....

Юпитерная• 29 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Як це боїться? Боїться поганої оцінки?
Боятся не самой оценки, а того, что последует за ней
Лялькодзьоб• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Можливо 2 причина.
Хвалите за 7-8, якщо бачите, що вона старалась, але щось не вийшло?
Тобто вона прийшла, сказала про 7, а ви похвалили і сказали, що вона молодець, бо старалась, готувалась, а оцінка це лише думка певного вчителя?
Угги в горошек• 29 сентября 2024
У мене двоє дітей, дивлюсь по їх однокласникам. Переживають сильно за оцінки ті діти де або батьки сварять або дитина сама по собі тривожна, але це також з сім´ї йде.
Весняний Марафон• 29 сентября 2024
Як до оцінок: хороші - радіє, погані - трохи засмучується, але вона знає за що і як виправити
Налогообложу• 29 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Таке може бути по декільком причинам:
Сварять батьки за погані оцінки
Сварять в школі
Хвалять тільки за відмінні оцінки
А може бути її зважене рішення вчитись на відмінно, у неї є мета. Я була така сама, ніхто мене не сварив і не заставляв бути відмінницею, я сама любила вчитись і тягнула на золоту медаль. Я і зараз не терплю промахів і не здаюсь, якщо щось не виходить. Але я не дуже боялась поганих оцінок, у мене їх майже не було.
Janeke_in_UA• 29 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Як це боїться? Боїться поганої оцінки?
У сына была учитель в младшей школе, которая буквально запугивала детей, что за плохие оценки их не переведут в следующий класс, что заберут в интернат, что у родителей будут проблемы. Реально пугала полицией детей. И дети молчали долго. Начали замечать родители, что что-то не то, дети молчали и боялись. Если была анонсирована контрольная, то мой вообще в панике был. И уже прошло достаточно лет, но до сих пор от одного упоминания кр его вгоняет в панику. Вот так...
Юпитерная• 29 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Таке може бути по декільком причинам:
Сварять батьки за погані оцінки
Сварять в школі
Хвалять тільки за відмінні оцінки
Такое может происходить и по другим причинам
Заюшка_хозяюшка• 29 сентября 2024
Моєму похер і слава Богу
Ширли-Мырли• 29 сентября 2024
Такой характер, моя не боялась плохих оценок, но расстраивалась, учитель говорила, что ей не хватает здорового пофигизма, слишком ответственная.. Дома никогда не ругали за оценки, учится сама на отлично.. Сейчас 9 класс, и где-то классу к 7-му дочь стала спокойно реагировать на оценки, сейчас уже и дз может не делать, если не успевает спишут с подружкой друг у друга предметы типа географии, основ здоровья и т п, раньше переживала и делала всё сама...
Заюшка_хозяюшка• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Але боїться їх страшне
Жесть
Заюшка_хозяюшка• 29 сентября 2024
Ответ дляИнтимная
Ні, ми з чоловіком не ругаемо
Ну звісно, бо не має за що