Коварная Зая• 29 сентября 2024

Чи чули Ви ім´я для дівчинки Ніка (повне)? Як Вам?

Вибираю між Нікою, Євою і Мією
66сезон666серия• 30 сентября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Каждая вторая сейчас Ника (Николь), Ева и Мия. Мир на этих именах сошёлся?
и Эмилия. причем даже маленькую девочку называть Милочкой или Милой нельзя, только Эмилия, в крайнем случае Эмиличка.
’Чем марфушестее мама, тем анжеличестее дочь’

ol_kin• 30 сентября 2024
В моєму оточенні дві дитини Ніки, одна Вероніка інша Анастасія, обох батьки Ніками називають, ще є Аля яка Олександра.
Грабля• 30 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Нікуся, як на мене, краще звучить ніж Веронічка
Як на вас 😁 знаю саме Веронічку, і не думала що вона може бути Нікою.:)))

Це настільки приватне питання, навіщо вам думка інших???
МамОмужа• 30 сентября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Алла такое ’строгое’ по ощущению, и сложно ласково, разве что Аля может
Аля - это сокращенно от Алина
Пишу_граммотно!• 30 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
У меня Вероника, зовём и так и так, больше ей нравится второй вариант.))
ПолБатона• 30 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Пів Закарпаття Ніколетти
Варто також орієнтуватися на прізвище, щоб потім не було ’Анжеліка іди додому, бо Річард всрався’
Петриківна• 30 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
Так, ім´я Ліка дуже гарне. Не розумію, чому воно у нас рідкісне?
Чим воно гарне? Лі Ка....все

Петриківна• 30 сентября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Та Вика ладно, а вот Викуся, да еще по отношению к тетке 46 лет...
Что здесь такого, если родные или подруги ласково называют Викуся?
Петриківна• 30 сентября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Ев реально много? У Фарион внучка Ева.
Это писец важная информация
Винник• 30 сентября 2024
Нія
Є таке ім´я
Мульйонерша• 30 сентября 2024
Николь- Ника
Пишу каліграфічно• 30 сентября 2024
Ніка гарне, є кілька однокласниць, ніхто не видозмінює. А для рідних Нікуся дуже мило звучить. Тільки от як в дорослому віці, наприклад якщо будуть звертатись на роботі по імені та по батькові. Дорослих Нік не зустрічала, може Вероніка чи Ніколь, не знаю...
Файно Замало• 30 сентября 2024
Це напевно самі зайо..ні люди. ВСІМ треба казати, що це повне ім´я а не скрочене від Вероніка. Пожалійте людину.
Зам. зав. Анонима• 30 сентября 2024
У знайомої дівчинки таке ім´я. Мені подобається.
Nikiss• 30 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Я за Веронику. Хоть какая-то вариативность. Ника слишком топорно и просто. Как ее ласково называть по домашнему? Никулечка?
У моєї доньки в першому класі було 3 Вероніки. Дітей викликали для знайомства до дошки і вони писали своє ім´я: моя написала - Ніка (вона признає лише цей варіант, наші скорочення - Нікуся, Нікусік, Нікіс, чула і Нікітос і Нікуля і Ніколета і Нікуха), друга дівчинка - Вероніка (мама її називає Верона), третя написала - Віра. Кожному - своє.
Бодіпозітівна• 30 сентября 2024
Была одноклассница Ника. Как человек говно , а имя норм.
Замурмишка• 30 сентября 2024
Ответ дляПолБатона
Пів Закарпаття Ніколетти
Всрався це прізвище?
Гигиенишвили• 30 сентября 2024
Знаю дівчину Ніколь, коротко Ніка), а я за те, щоб було повне ім´я і коротка форма.
Трейдер кріпти• 30 сентября 2024
Я назвала доньку Ніка.Дуже подобається, називаємо Нікуша, Нікуся, 😊

Emm11117• 30 сентября 2024
Ответ дляПетриківна
Чим воно гарне? Лі Ка....все
це від якоїсь кацапської співачки скоріше за все ’красівоє’
Локшина на вухах• 30 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Мила - это часто от Людмила сокрщение, может потому и не хотят.
На рботе как-то была Эмилия, называли Миля.
Тоже непонятно что
Українська зірочка• 30 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Це вже не вам вибирати
В мене донька ненавидитьь «Нікуся» 🤣
Дівчина_твоїх_мрій• 30 сентября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
То что не сокращается только плюс. Хотя у меня троюродная сестра Алла, Алусик, Аллочка, Алик, Лелик, было бы желание извращаться.
жахливо неприємне ім´я
Коли мовчу- приємна жінка• 30 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
Анжелика
БезВзяток• 30 сентября 2024
Никуля, Никуша, Никулина, Николь)) как меня только не называют)) Отлично имя, рекомендую, а всем тем, кто считает, что там называют животных, привет, лечитесь))
Анчо Ус• 30 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Згодна, в нас донька Вероніка. В сімʼї її кличемо Ніка, Нікуся. І ще як бонус, закордоном імʼя Вероніка звичне, ніхто ніколи не перепитує, єдине, що наголос у них на О, у нас на І
Проработник• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
А мне нравится. Богиня победы.
Я - Алла. Особенно люблю обращение ко мне на украинском. Ладно, если письменно, а когда звонят и говоря Алло, то не понятно ко мне обратились или алло сказали🤪
А Вы знаете как Ваше имя на Франц будет звучать?
Как Аллах! Они х не произносят, вот и получается так и ударение на последний слог всегда.
Фоточки нема• 30 сентября 2024
Ответ дляАноним_1857
Я думала, що Мія, то кличка для тварин, бо у подруги кицька Мія. Оце то я відстала якась.
Мені Єва подобається. Ніка теж гарне, але я не знаю відповідь на ваше питання
А в нас кіт Льова :)
Є аткриса Мія Васіковська, погугліть.
Летала_НаМетле• 30 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
В мене донька по свідоцтву Вероніка, але завжди всі називають Ніка
Маю рацію• 30 сентября 2024
У меня когда-то 6ыли духи Ника, а по теме - у моих знакомых Николь, а все называют Ника.