тогдалия• 30 сентября 2024

Квадробери.... Як ви до цього відноситесь?

Як до такого можна додуматись? Лазять діти по машинах, ламають бампери, роблять шкоду.
Навіщо це робити?
Як ви до цього відноситесь?
Результат:
вже голосів: 149
109 (73.15%) Жахливо
20 (13.42%) Нормально
20 (13.42%) Нічого такого
Апофиозная• 30 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Всего лишь наблюдали?! Мда. Тогда чего вы здесь пытаетесь доказать, если в реальной жизни им не помогаете?!

Я не стою в стороне, если детей обижают.
Моя донька минулого року цим цікавилась. В 9 років.
Вдягала аксесуари та відпрацьовувала стрибки.
Цікавилась квадроберами, дивилась їх відео, спілкувалась з іншими.
Через пів року набридло.
І далі мені вже було цікаво спостерігати за такими дітьми.
Тому й звертала увагу і на них, і на те, як з ними поводяться оточуючі.

Мию вікна у мороз• 30 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Отношусь с неким недоумением. Сын подросток назвал это деградацией. Задумалась. Похоже скоро будет модно бегать голышом и жить в пещерах?
Мне лично нравятся ушки хвостики, когда это косплей какого-то персонажа. Но не вот это дивное прыганье на четвереньках)))
какой умный сынок!
Повітруля• 30 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
какой умный сынок!
Умный может, но тоже свои тараканы в голове) видок такой стильный, что люди как на боберов оборачивается на него 🤣
ХикориДикори• 30 сентября 2024
Ответ дляАпофиозная
Через пів року набридло.
Умница дочка ) Вот вам и польза, что не бездумно ребенок поддался веянию, что тщательно и сама пошла к изучению в ее 9!!! лет. Но и она вовремя поняла, что не её, и это тоже хорошо для становления характера.

Я в группу нашего микрорайона написала, если кто увидит квадроберов, то искренне улыбаться и приветствовать, и тем более становиться на их защиту, а то у нас быдла хватает в округе.
Поищу группы и видео, хоть поизучаю глубже этот вопрос, а то я знала только основы с чего начиналось у японцев, но не у нас. И меня просветили, что были и есть фурфаги из подобного )
Зілля до весілля• 30 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
А на что я прямо и намекала, что польза есть от любой из субкультур, если не пускать на самотек, значит нужно ее найти и у квадроберов.
И мы все в теме обсуждаем, а не травим, как и квадроберы есть разного возраста, а не только дети.

Где играются, тусуются квадроберы кстати? Ведь без социализации им трудно сидеть дома и изображать животное. Вы, вижу активно в теме. Если по Киеву, готова приехать и посмотреть, пообщаться, узнать о них больше.
Де грають? да будь де - в парку, біля свого будинку у дворі, на дитячих майданчиках. Але всюди над ними знущаються, приколюються, б´ють, обзивають, зривають з них вушка, маски псують..І пофіг, що та дитина взагалі нікого не чіпає. І найстрашніше, що це все підтримується дорослими і самі дорослі люди в цьому цькуванні приймають активну участь. Чого варті тільки коментарі навіть в цій темі.

Користь квадробіки в тому, що це в першу чергу не погана фізична активність. Ви самі спробуйте навчитись так граційно стрибнути, як кіт. Ті хто дійсно захоплюються квадробікою, багато тренуються (як би це смішно і дивно не звучало для недалеких людей), щоб вміти правильно імітувати рухи тварин. Адже квадробіка - це в першу чергу імітація рухів тварин - стрибки, біг, як вони крадуться і т.п. Це не пісяння в лоток, какання на газон, або поїдання корму, це не про кидання на інших тварин і людей..Квадробери (істинні квадобери, якщо там умісно сказати) нікого не чіпають, не заважають нікому і т.п.
Це в нас вже все в кучу перемішалось, і через це страждають фізично і психологічно діти.
Завдання дорослих в цьому випадку, пояснити дітям що це таке, де грані адекватності. хоча, якщо дитина нормально вихована і не має психічних розладів, то вона і так буде розуміти, що гарчати на людей, кусати їх за ноги, або царапати - це поза межами нормальності.
Флюорография гуся• 30 сентября 2024