Чудо в декрете• 01 октября 2024

В какую страну уехать?

Если что,мой город разрушен и строить жизнь придётся с нуля
Результат:
вже голосів: 897
388 (43.26%) Результат
149 (16.61%) Германия
116 (12.93%) США
94 (10.48%) Норвегия
86 (9.59%) Другая
64 (7.13%) Канада
Самохвалова• 03 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не треба намагатись мною маніпулювати, беручи на ’слабо’.
Не хочу. І я з вами попрощалась ще 2 години тому.
Вот и все. Прекрасно понимаете, что ваша сказка, фактами, за две минуты развалена будет.
Кукарикуууууу• 03 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Чому ви вирішили, що маєте право задавати якісь питання, на які я повинна відповідати?
Я не звинувачувана, ви не прокурор.
Я знаю, що кажу правду, але щось доводити, виправдовуватись і намагатись доказати щось обнаглівшому аноніму вважаю нижче свого достоїнства.
Тож йдіть здорові і маніпулюйте тими, хто вам це дозволить.
Самохвалова• 04 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я не звинувачувана, ви не прокурор.
Сказочница, я вам секрет открою, что бы в следующий раз опять вам в луже не сесть со своими фантазиям. Для работы с электрикой и сантехникой в США нужна лицензия. Которая получается после 4 лет обучения в колледже и 1500 часов работы под присмотром специалиста с лицензией. А в вашей сказке хендимэн десятку имеет в месяц без языка, лицензий. Не говоря уже о том что это просто не реально столько заказов физически выполнить, не говоря уже этом что столько клиентов не реально найти. Так же легко развалить вашу сказку про менеджера с 10000 зарплатой.
Кукарикуууууу• 04 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Знаєте, ви реальне підтвердження того, що люди читають д*пою.
ДЕ я написала, що чоловік електрик?? ДЕ? І що він без знання англійської?
Хендімен - не обов´язково електрик.
Замінити замок, двері, пофарбувати стіни, зашпаклювати стіни, зробити або поремонтувати дек, замінити кран, покласти плитку, ще сотня видів робіт - це не робота електрика.
І ще: я ніколи не цікавилась, що треба для роботи електриком в США, а от після вашого спічу пішла і почитала. Так от, ви і в цьому збрехали і перебільшили, бо для виконання якихось простих робіт не потрібна ліцензія, вона потрібна тільки в випадку, якщо хочеш бути підрядником і відкривати електротехнічний бізнес.
Все, йдіть з Богом.
От серйозно, сидять невдахи за кордоном, мови не знають, коло оточення рівня посудомийок в Чікаго за 12 доларів, ніде не бувають, нічого не бачать, і втішають себе тим, що і інші так само живуть.
Всі різні, і влаштовуються всі по різному, і мова у багатьох є, і робота хороша.
Самохвалова• 04 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Хендімен - не обов´язково електрик.
Все, йдіть з Богом.
Что ж вы так в воздухе переобуваетесь. Уже не помните что где соврали. Кто писал про ремонты санузлов? А интернет все помнит. И конечно же у это знакомого, разговорный английский С1 минимум. Сказки тоже уметь сочинять надо, заканчивайте не ваше это. Ваше враньё за километр видно.
Кукарикуууууу• 04 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Зазвичай про чужу брехню найголосніше кричить той, хто сам часто бреше, тож не паліться так
А ремонт санвузла - це і перекласти плитку, поміняти двері, дзеркала, повісити шафки, і ще багато всього. Люди, що мають своє житло і хоч раз робили там ремонт, в курсі. Тож моє щире співчуття, що ви не знаєте, що плитку можна міняти на нову)
Короче, все, піньтеся, скільки хочте, а я своїм друзям і їх словам довіряю більше, ніж заздрістному невдасі-аноніму.
Бувайте, і бажаю вам колись пожити нормально і дізнатись, що таке новий ремонт.
Самохвалова• 04 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Как вы в прыжке переобуваетесь в воздухе. А ну расскажите где он клиентов берет? Ну и с языком вы вопрос проигнорировал Что там твердый С1?
Самохвалова• 04 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
А вот вы опять на брехне попались читаем.

The North Carolina licensing board restricts the types of services that handyman professionals are authorized to provide. Handyman professionals are not authorized to perform electrical work, HVAC installation/repair/maintenance, demolitions, structural work, or plumbing services without the appropriate licenses.
Кукарикуууууу• 04 октября 2024
Ответ дляСамохвалова

О боже, ви вже втомили, от серйозно.
Жінко, ДЕ Я ПИСАЛА, що мій знайомий працює хендіменом в Північній Кароліні? Покажіть.
Чікаго це штат Іллінойс, запишіть, щоб не позоритись.
А навіть якби працював в Кароліні, то там вистачає роботи і без ліцензії, особливо зараз і в найближчий рік як мінімум.
Все, відчепіться, йдіть свій негатив після 12-годинного робочого дня посудомийкою чи хто ви там на когось іншого зливайте.
І менше заздріть, здоровіша будете.
Самохвалова• 05 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
О боже, ви вже втомили, от серйозно.
І менше заздріть, здоровіша будете.
Опять забыли что где сбрехали. Ну вот ваша писанина.
Кукарикуууууу• 05 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Очі протріть.
Де там написано, що він хендіменом в НК працює??
Відчепіться вже від мене, нема в моїх словах та постах неправди, ви чухню з пальця висмоктуєте і намагаєтесь мені приписати те, чого я не писала.
Самохвалова• 05 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Очі протріть.
Вы случайно не в обувном работаете? Вы уже столько раз из за своей брехни переобувались. Дом на границе Каролин, а работает в Иллинойсе. 1500 км расстояние.
Кукарикуууууу• 05 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Так, для від´ємно обдарованих, неспроможних нормально прочитати невеличкий текст повторю. Якщо і так не дійде, то медицина безсила.
Родина влітку 22 року приїхала в Чікаго, штат Іллінойс.
Майже 2 роки там прожили і саме там чоловік працював хендіменом, а цим літом купили будинок в Північній Кароліні (майже на межі з Південною, пояснюю, щоб знов не причіпились. Уявляєте, в США є 2 Кароліни, і вони не Іллінойс і не Чікаго) і чоловік з жінкою переїхали туди, і роблять ремонт в своєму будинку.
Ким працює тепер чоловік, Я НЕ ПИСАЛА, БО НЕ В КУРСІ!!
Все, йдіть здорова, і відчепіться вже.
Самохвалова• 05 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Все, йдіть здорова, і відчепіться вже.
Опять вы со своим враньём в лужу сели. То утверждали, что вам про все рассказывают, вплоть до размера зарплаты, а сейчас даже не сказали кем муж работает. Как такое может быть?
Дюагональ• 11 октября 2024
В Канаде тяжело. Пахать придётся много. Но ещё нужно постараться найти эту работу.