Мабуть є вмотивовані, цілеспрямовані, веселі люди, але особисто їх ще не зустрічав. Життя триває і хочеться прожити його цікаво. Є мрії, плани, бажання, але мені не вистачає мотивації щоб брати приклад. Всі друзі лише ниють про війну і сидять вдома. В інтернеті де не зайдеш, там з радістю аноними обсирають один одного. А де ж знайти цих прекрасних людей, на яких тримається світ?🙂
Kot_v_meshke• 01 октября 2024
Станьте сами тем прекрасным человеком, на котором держится мир.
Попробуйте написать план действий и потихоньку их выполнять. Без фанатизма, без несбыточных идей, начните с малых.