Бараболька• 01 октября 2024
Дівчата який шампунь використовуйте після ботокса або кератину
Дівчата порадьте будь ласка безсульфатну лінійку догляду за волоссям.
Сільський ансамбль• 01 октября 2024
1. Вам це мав порадити майстер. Мені майстер радив шампунь і кондиціонер Keratherapy
2. Робила кератин упродовж 1.5 роки, зрештою волосся обламалося. Можу показати на фото стан волосся після 1.5 року процедур кератину.
3. Через деякий час я дізналась, що під час процедури використовують формальдегід (або його похідні, що зрештою під впливом високої температури утюжка також виділяють формальдегід). Прочитала це в складі на пляшці, яку використовувала майстер. А вона мені казала, що формальдегід не використовує 🤡
Тож ви себе труїте. Мені дуже страшно думати про наслідки і шкода, що про це всі мовчали та і зараз мовчать переважно про формальдегідне вирівнювання, не кератинове