Забула що?• 02 октября 2024
Як я кайфую у квартирі, а не будинку.
Все життя ( мені 42) прожила у будинках.
У 2006 ми з чоловіком придбали будинок, до цього з батьками, і зробили все ідеально. Ланшафтний дизайн, авто полив, нагріваюча плитка, але постійно всерівно щось потрібно робити.
То насосна станція, то вигрібну викачувати, то фільтри міняти, навіть сніг і той потрібно з газону прибирати. Постійно якісь гроші вкладали.
Зараз живу у Польщі, проснулася, випила кави , попрацювала, поїхала у місто) повернулася.
Кайфую блін. Єдине що трохи місяця замало, але надіюсь виплавити це.
Навіщо ті будинки?
Україна наше все• 02 октября 2024
Це якщо з сусідами пощастило. А коли тобі над головою бухкає і кричить, то таке собі задоволення
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Аби не притрушені сусіди, то і норм.
Повезло мені з сусідами) і їм я надіюсь також з нами.
Червона ікорка• 02 октября 2024
Порекомендуйте своїм батькам продати дім взамін на квартиру
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Я полностью согласна с вами про жизнь квартире. Правда, Польша меня не привлекает, а всё остальное так и есть, после дома квартира - место релакса
Бабця в мештах• 02 октября 2024
То ви ще не жили в будинках з городами, ото насолода раком стояти пів року то сапати, то капати, то вибирати
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Навіщо? Це не моя справа
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляМать драконов
А мне в доме хорошо.
Мені також було добре.
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Жила. В селі до 17 років , з городами і худобою
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я до війни Польшу також не любила. Але зараз Мені дуже комфортно тут. Думаю люди недооцінюють Польщу
Червона ікорка• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Навіщо? Це не моя справа
Як нащо? Розкажете як в квартирі хорошо кайфувати
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Добрий ранок і гарного дня.
Мать драконов• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Мені також було добре.
Бассейн, шашлыки, цветы, никакой скворечник дом не заменит
Бабця в мештах• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Я так само з батьками нажилась у будинку, вийшла заміж і живемо все життя в квартирі, не розумію тих хто мріє про ті будинки, але кожному своє
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляМать драконов
Я хожу в басейн. Шашлики також коли хочу їм )
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Кожному своє. Колись мене чоловік вмовив купити будинок а не квартиру. Але в заміж всі умови мали бути.
Але мені прямо кайф зараз
Пасти Ла• 02 октября 2024
А я вже не уявляю життя в квартирі. Батьки живуть на 9 поверсі, коли тривога- ліфт вимикають. Світло зараз наче не вимикають, але як вже вимкнуть, то жах просто. А ще парковка біля будинку - не пройти, а взимку ще й слизько, ніхто не посипає, не чистить, поки на поскандалити.
А ще опалення- в будинку можна дровами протопити, і дім 180 кв.м. дешевше ніж квартира батьків 63 м. Так, дійсно, квартира це кайф.
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
Квартира це кайф.
В моїй хаті моя правда• 02 октября 2024
Якщо це міський будинок, то все те саме, що і в квартирі, тільки краще. Я до квартири звикнути не можу
успокойте_Меня• 02 октября 2024
Ответ дляМать драконов
Ага, бассейн же в каждом доме есть обязательно.
Шашлыки мне и даром не нужны.
Цветы в доме есть всегда - на цветочном рынке покупаем. И при этом не нужно их садить, полоть , поливать, на зиму выкапывать или закутывать.
Шашлыки мне и даром не нужны.
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У самому місті будинок у нас.
Та я сама не думала що мені буде в кайф. Але якось так навіть не хочу у будинок.
Ду да ду да ду• 02 октября 2024
У меня наоборот, живу в коттеджном городке тут весь быт уличный на персонале. А так что в квартире, что в доме одинаково. Доставка даже та же приезжает что по продуктам, что по еде.
Только в доме соседи не орут и не скачут. И у нас есть правила в кг до 10 утра не шуметь, и после 20 тоже. А и для машин есть место всегда тоже бонус как для нас, гараж для хлама и великой/резины. Собаке лафа бегай сколько хочешь. Ну и летом басик, шезлонг у дома. Но ясное дело что выезжаем так же часто не торчим камнем на участке.
В моїй хаті моя правда• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
У самому місті будинок у нас.
То звідки насосна станція і додаткова робота? В мене були всі міські комунікації , нічого не робила додатково
Мать драконов• 02 октября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Шашлыки мне и даром не нужны.
Ну, да в избушках бассейна нет.
Fashion_besties• 02 октября 2024
Ви вигрібну яму вручну викачували? Фільтри в квартирі теж треба міняти. Але і гидую пити навіть фільтровану воду, бо з кранів тече технічна вода, а труби каналізації і водопостачання прокладені рядом і при проривах вода змішується.
Ліфти ламаються або нема світла і тули пішки з сумками.
Сусіди то окрема тема.
А тут краса - вийшла на терасу, ні однієї неприємної рожі, на паркінг спускатися не треба.
Діти взимку ліплять сніговика з чистого снігу, а не жовтого 😁
Сусіди то окрема тема.
Все будет, но потом• 02 октября 2024
Ответ дляМать драконов
Я вас умоляю, достаточно иметь маленькую дачку летнюю, выехали на выходные, нашашлычились и нафик-нафик обратно в город. А то и вообще на пикник. Чтобы в доме было хорошо, должен быть гектар леса вокруг него. А иначе хуже, чем в скворечнике, тоже соседи орут, дети вопят, собаки лают, машины ездят.
А в квартире достаточно купить ее в хорошем жк на высоком этаже и все, полная тишина и релакс. А уж забот и денег тратить в 5 раз меньше.
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо скважину свою робили і насосну станцію, щоб не залежати ні від кого. Нам за лупили підʼєднання тоді хренову тучу грошей.
Тому ми зробили як хотіли
Пасти Ла• 02 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А ви пробували на 16 поверх без світла з коляскою і дитиною підніматися? Кайф! Особливо взимку! А ще, коли темно, ммм, а дитина в комбінезоні вислизає, а коляска по ногам лупить, ну чи не рай на землі?