Фрикаделька• 02 октября 2024

Ескулаб: чи малювали вам від фонаря результати?

Довіряти, чи краще перездати десь ще? Комусь надавала ця лабораторія хибні дані?

Здавала недешевий (2к+ грн) комплексний аналіз, який має кілька пар однотипних показників. Позавчора прийшли два показники з різних їх пар, а потім все, тиша. Вчора ввечорі статус оновився на "Виконано, але замість цифр були лише одиниці вимірювання. Сьогодні написала в підтримку з цього приводу, бо завтра маю запис до лікаря, і після моїх питань щодо дивного ходу виконання результатів майже одразу прийшли й інші цифри. Тепер шифруюся, що цими даними можна підтертися) Бо хз, забули вони про мою кров, чи просто натупили
Така бойова Я• 02 октября 2024
Забыли вовремя прислать или натупили - вы этого уже не узнаете. Никто из лаборатории не будет признаваться в таком позоре.
Моя подруга раньше на заборе крови работала в другом месте и рассказывала, что хоть и очень редко, но тем не менее это было, есть и будет - иногда пробирки путаются (человеческий фактор), поэтому все серьёзные анализы (например, группа крови перед операцией) сдаются несколько раз.

Вот Она Я• 02 октября 2024
В мене було що вони просто не надали результати взагілі. Мусила перездавати, бо треба було терміново, пішла до Сінево і близько до вечора вже мала результати тогож дня
Сиренькая• 02 октября 2024
Я бы Вам рекомендовала пойти перездать в Синево или Диле чтоб уж точно иметь точные показатели.