УжеВотДа• 02 октября 2024
Скільки випиваєте води протягом дня?
Кондуктор троллейбуса• 02 октября 2024
Как получается, не принуждаю, банка с водой всегда стоит пере домной)
Українська зірочка• 02 октября 2024
Не люблю просто воду. Жидкость принимаю в виде чая, кофе, супа, фруктов.
Вельшановна• 02 октября 2024
Пол литровый стакан могу выпить точно. В основном по разному
Как на роботе то возможно меньше
ЯкаКраля• 02 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Не пʼю воду.
Пʼю чаї
Теж саме. Трохи не рада цьому, але як є. Суцільні чаї, кава, води мало - можу за день ні краплі чистої не випити. Хорошим це явище не вважаю, однак і змінити не можу. Я навіть не знаю як інші багато п´ють, я тоді просто від туалету не відійду 🤣 або прибрати всі кави та чаї на воду, що не приваблює.
Готова до другої• 02 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я ніколи не могла пити багато води.
Чоловік випиває пляшку води 2 л і 1,5 чаю за день.
А чи корисно пити багато води ??
Лікарям легко сказати пийте воду 3 л на день 🤷♀️
А чи корисно пити багато води ??
Ну ниче се• 02 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я от воды не бегаю постоянно в туалет, а вот от чая и кофе часто, редко их пью поэтому.