Знову Я• 02 октября в 17:24
Порадьте де купити смачний торт не за всі гроші всіту (Київ, Бровари)
У мене ДР на день вчителя. Ті майстрині, що випікають вдома, вже не приймають замовлення. Не люблю рошен, вацак і схожі на це.
Треба щось смачне і естетично красиве (для фото).
Дякую!
Місячне Сяйво• 02 октября в 17:26
Мені подобається торт Еклер з Пузатої хати. Близько 500 грн коштував.
Я на хвилинку• 02 октября в 17:50
Не поняла связи дня рождения и дня учителя. Торты от домашних хозяюшек - это дно. И что значит «для фото»? Вам вкус не важен?
Купите в Новусе или Сильпо чизкейк с ягодами и красивые свечки отдельно.
Та_все_ок_будет• 02 октября в 18:14
Наполеон з Вері велл кафе.
2 кг, 1200 грн, ще й карамельний соус.
Соня-сонятко• 02 октября в 20:51
Замовляли у дівчини 0979315085 всім сподобався торт, можете спробувати