Електрохарчування• 03 октября 2024
Дитячий масаж
Підкажіть яка адекватна вартість гарного спеціаліста по дитячому масажу в Києві. Цікавить з виїздом додому.
Бо ціни дуже різні і кого обрати не знаю, на що орієнтуватись.
Порадили фахівця, дуже гарні відгуки, але з виїздом додому 800 грн, це не дорого?
Електрохарчування
• 03 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
по мне так очень даже слишком за раз
Дорого чи нормально?
Електрохарчування
• 03 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
по мне так очень даже слишком за раз
Ну на олх 350-500 в залежності від локації.
Але хто зна що це за людина, не знаю. 🤷♀️
Ромашкинная• 03 октября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
это адекватная цена
Електрохарчування
• 03 октября 2024
Ответ дляРомашкинная
по мне так очень даже слишком за раз
А ви робили малечі, яка вартість? Можете порадити?
Ромашкинная• 03 октября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
это было давно - да, ходила женщина, сумму уже и не помню, но что то вменяемое было
Електрохарчування
• 03 октября 2024
Знайомі говорили, що перші рази робила людина яку самі знайшли, а друга за рекомендацією, то різниця велика. Але не знаючи що до чого як зрозуміти як правильно і хто краще, коли просто спілкуєшся? Всіх не будеш по разу запрошувати додому. 😅