Сердючка• 03 октября 2024

Шафа комусь гроші повернула ?

автор Сердючка • 03 октября 2024
За шафа доставка ? Мне за 2 сделки так и не вернули , капец

Ян-а• 03 октября 2024
Мені ще ні.
Милота• 03 октября 2024
нет - моей подруге не вернули,отключила нафиг безпечну доставку
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляМилота
І я відключила
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЯн-а
Мені ще ні.
І мені . Капец. Шо ще може бути ? Надурили нас ?
Міряно-переміряно• 03 октября 2024
мне тоже нет, но после сбоя у меня была продажа и оплата пришла сразу, вчера это было

а должок висит, да
Борщик• 03 октября 2024
Мені вертали раніше, але невірну суму, менше, написала у підтримку, додала скріни з НП і добавили.
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно

а должок висит, да
Ну а как дальше доверять ? Сегодня да, завтра нет... я не готова еще раз пару тыс им подарить
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляБорщик
Раніше це - не в цей раз ?

Міряно-переміряно• 03 октября 2024
Ответ дляСердючка
я не призываю доверять. я просто написала что вот конкретно вчера оплата пришла
Борщик• 03 октября 2024
Ответ дляСердючка
Раніше це - не в цей раз ?
По останньому моєму повененню, в вересні.
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Я поняла. То у меня разговор ´ сама с собой ´ )
Зілля до весілля• 03 октября 2024
Ответ дляСердючка
4 замовлення. Навіть не відповідають на листи вже два дні. Я карту змінила в нових замовленнях то вже прийшли дві оплати вчора. Не було тоді ніякого збою, подрузі за той час прийшли дві оплати і все норм. Таке враження що вирішили підзаробити на нас.
Нашли в капусте• 03 октября 2024
Нет, не вернули, ссуки.
Директриссимо• 03 октября 2024
Ого 😧 А що це за масове неповернення?
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Та я в шоке
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Нет, не вернули, ссуки.
Как мошенничество.
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Мне только отвечают - ждите
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Ого
А сумма?

Зілля до весілля• 03 октября 2024
Ответ дляСердючка
Ого
А сумма?
8 т. Я ще позавчора написала їм, і вчора писала, ніяких відповідей.
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Ничего себе
Зілля до весілля• 03 октября 2024
Ответ дляСердючка
Ничего себе
Пальто дороге продала, решта три замовлення по мєлочі. І це ж треба попасти на збій.
Милота• 03 октября 2024
единственный позитив на шафе - теперь можно блокировать неадекватов)),а раньше этой функции не было
Зілля до весілля• 03 октября 2024
Ответ дляСердючка
Ничего себе
А знаєте що саме смішне, нещодавно була ситуація, людина не забрала замовлення безпечною а кошти мені надійшли. Поки я вирішувала це питання і переписувалась з шафою, то шафа мені відповідала раз в час, бо то треба було мені гроші вернути. А як вони повинні гроші повернути то два дні мороз.
Зілля до весілля• 03 октября 2024
Ответ дляМилота
Розсмішили))) Діалог можна просто блокувати))) Неадеквати можуть писати на інші товари, замахаєтесь всі діалоги блокувати. І доречі неадеквати будуть бачити що ви заблокували діалог. На шафі все зроблено для покупця.
Милота• 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
ну и чудненько
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Просто капец. Я пальто недорогое и блузочку Да ещё и комиссию оплатила
автор Сердючка • 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Вот так, ,читают значит и все видят
Милота• 03 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
вот так пишут -*Вы заблокировали собеседника. Чтобы получать и отправлять ему сообщения, нужно его разблокировать. *так что скорее всего полностью блок.
Зілля до весілля• 03 октября 2024
Ответ дляМилота
Я перевіряла, подруга мені писала зі своєї сторінки, і ми пробували блокувати одна одну. Це на жаль не так як лох, тут просто блокуєш діалог. А якщо писало пальнуте то воно ще як побаче що його заблокували то буде на всі товари писати і задрачувати.