Мядуза аля моргонер• 03 октября 2024

У який період найбільше падає зір

Доброго дня всім , у який період (роки ) найбільше прогресувала міопія у вас , або у ваших діток (найбільше цікавлять хлопчики )
У сина був 2 роки стабільний зір , а зараз , йому 13 за пів року міопія прогресувала на -1 , я дуже хвилююся , так як всі роки вона падала на -0.25 ((
Меряю линейкой• 03 октября 2024
Начиналось с -1.25 в подростковом возрасте. Сейчас 32, уже -4,25 и -4,75. У сестры, как было -0,75, так оно и есть.
Так что, время покажет

автор Мядуза аля моргонер • 03 октября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Так что, время покажет
У сестри з дитинства чи теж з підліткового віку?
Тобто у вас і в дорослому віці прогресує ?(((
Я думала що після 18 можна зробити корекцію
Меряю линейкой• 03 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не, у неё раньше.
У меня прогрессирует. Я боюсь делать коррекцию. У знакомый опыт не очень, а я сируха ещё та, теперь не рискну
Ответ дляМеряю линейкой
Не, у неё раньше.
Якщо прогресує то не рекомендується ((
Меряю линейкой• 03 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Якщо прогресує то не рекомендується ((
Тут не знаю, не интересовалась. Мне предлагали, но то тоже может спецы такие, лишь бы денег
Бойцовская• 03 октября 2024
У мене до університету був ідеальний зір. Потім почав потроху падати, зараз -3,5
Бойцовская• 03 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Корекцію можна зробити лише якщо зір не змінюється. Тобто це варіант дуже не для всіх

СкумбріяП8• 03 октября 2024
У доньки падає у періоди активного росту. Якщо росте на 1-2 см, то і зір не падає. Як тільки на 5-6, то зразу - 0,5...
mariykatq1• 07 октября 2024
Доброго дня! Зазвичай, міопія часто прогресує у підлітковому віці, особливо під час активного росту дитини. Найбільше падіння зору відбувається у віці 11-15 років, коли організм швидко розвивається, і це може впливати на форму ока. У вашого сина якраз цей період, і, на жаль, міопія у підлітків часто прогресує швидше.

Рекомендую регулярно спостерігатися у лікаря та підібрати правильні окуляри чи лінзи, які будуть підтримувати зір і не перевантажуватимуть очі. Також важливо обирати якісні оптичні вироби, адже це впливає на здоров´я очей. На сайті https://opticmobile.com.ua/ ви зможете знайти широкий асортимент окулярів та лінз для корекції зору – це допоможе підібрати найкращий варіант для вашого сина.
автор Мядуза аля моргонер • 08 октября 2024
Ответ дляmariykatq1

Що означає правильні окуляри і лінзи ? Йому з 5 років виписують повну корекцію