Мафиозная• 03 октября 2024
У кого вікна кольору антрацит?
Чи не вигорають вони на сонці? З середини у вас теж кольору антрацит? І яке підвіконня ставили під них? Дуже подобаються, але сумніваюсь чи не набриднуть вони з середини. Підвіконня широке. Всім дякую.
Огірок та Помідорчик• 03 октября 2024
Всередині білі, зовні темні. Так йшло від забудовника. Наче не вигоряють, але через будівництво поруч вони весь час припорошені, виглядають коричневими.
olkabarabolka20• 05 октября 2024
Ламінація не вигорає.
Робити зсередини ламінацію можна, але, якщо це не маленьке і темне приміщення. Буде візуально зменшувати простір.
Підвіконня в антрациті теж є. Хоча і не з дорогих. Не термостійке. Сауберг, наприклад. Поверхня гладка.
В мене колись було замовлення на вікна Шоколадно-коричневі. Підвіконня до нього обрали Верзаліт, колір Доломіт.
Дуже стильно виглядало.