Моя дитина 4 клас попросила купити квіти та шоколад для вчительки на завтра привітати окремо. Але від класу батьки ітак роблять подарунок. Наскільки це буде доречно як вважаєте? Чи не буде виглядати підлабузництвом. Я не знаю чи зараз від себе взагалі вітають в класах
І до 4 класу моя дитина не виражала бажання)) а я тим паче 😄
Результат:
вже голосів:
31 (56.36%)
вітати окремо
24 (43.64%)
не доречно
Ворожу на каві• 03 октября в 19:21
Хочет ребенок поздравить, так пусть нарисует открытку, а не у родителей просит.
Цирк на дроті• 03 октября в 19:23
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мы дарим 100$
Я з милого року на 200$ перейшла) інфляція
Ответ дляСережкинаЯ
Пусть сделает открытку учителю)
👍👍👍
Зара сама піду намалюю😃
Ответ дляЦирк на дроті
Я в шоці ))) чи це від класу ?
Цирк на дроті• 03 октября в 19:24
Ответ дляОксана-76e4
Я в шоці ))) чи це від класу ?
Від себе))
СережкинаЯ• 03 октября в 19:25
Ответ дляОксана-76e4
👍👍👍
Зара сама піду намалюю😃
Так ребёнок же желает сделать приятно учителю ) пусть использует доступные ему способы выражения внимания и благодарности)
пані Солоха• 03 октября в 19:25
Автор, ви молодець. Привчаєте дитину з дитинства до корупції
Все буде Україна• 03 октября в 19:25
Вітайте, як хочете. У нас в школі і в садочку на привітання беруть з фонду класа. Я ще вітаю окремо від себе.
Ответ дляСережкинаЯ
Моя дитина не хоче напрягатись ))) мама купи)
Единорог помог• 03 октября в 19:28
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мы дарим 100$
Жлоби, зараз меньше 1000 не дарують
Гола з конопель• 03 октября в 19:28
Ответ дляпані Солоха
Коли вас вітають на роботі з професійним святом-теж корупція?
Чи то другоЄ?
АгатаХристя• 03 октября в 19:29
Я считаю, что если ребенок хочет, то не нужно ограничивать его в выражении своих чувств и эмоций. Мне все равно, как это будет выглядеть, главное моему ребенку это важно. И я не хочу давать ей повод думать, что дарить подарки или выражать признательность может быть стыдно
Парасюха• 03 октября в 19:29
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мы дарим 100$
Нишеброды. Мы дарим 10 000$
Ответ дляпані Солоха
Яким місцем ви читаєте, читач ? 😀
Бутерброд з ікрою• 03 октября в 19:31
Ответ дляЕдинорог помог
Жлоби, зараз меньше 1000 не дарують
Ну вы троллите а мы дарим потому что учитель хороший и заслуживает
Единорог помог• 03 октября в 19:31
Ответ дляПарасюха
Нишеброды. Мы дарим 10 000$
Це на день народження 10000, а на новий рік, 8 березня і т.д. 1000 дол.
Не плутайте, або ви з Києва
Біле пальто• 03 октября в 19:32
Ответ дляпані Солоха
а якби тупенькі ще знали значення слів, що вживають, всім би було легше жити🤡🤡🤡🤡
Я б такое не носила, но продаю• 03 октября в 19:34
Ответ дляЕдинорог помог
Жлоби, зараз меньше 1000 не дарують
Може це в маленькій містечках та СМТ, а в обласних центрах не менше $2000, Київ - $5000
Ответ дляЕдинорог помог
Не плутайте, або ви з Києва
З Києва то вже таке))) якщо ти можеш жити у Львові …😎 Ціни тут похлеще Києва вже давненько)
Бавовнятко• 03 октября в 19:36
Моя теж хоче, зараз підемо в АТБ, бо я була в лікаря і забула геть
IQ 80• 03 октября в 19:40
Ответ дляАгатаХристя
Это будет выглядеть как подлизничество