Пригаю-цибаю• Изменено 04 октября 2024
Море, в грудні. Окрім Єгипта
Куди? . Так щоб бюджет до 200 тис грн 1 дор + 2 підлітка (12 та 14). Їхати з Києва. Чи бюджет замалий?
Organic• 04 октября 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Буквально вчора дивилась Шрі Ланку на новий рік - на трьох дорослих. ~200 тисяч, десять днів в готелі, виліт з Кишинів.
Ми в Шрі Ланці були разів 6, прекрасний відпочинок, якщо вам не дуже принциповий високий рівень сервісу
Там океан холодний вже давно
ПазлШредінгера• 04 октября 2024
Ответ дляOrganic
Там океан холодний вже давно
Погода в Шрі-Ланці взимку точно сподобається тим, хто не любить морози та похмурі дні. Кліматичні умови практично ідеальні: дощі бувають рідко і здебільшого у вечірній час, вологість повітря низька, не дуже спекотно. Стовпчик термометра утримується на позначці +28...+30 °С, вода в океані прогріта до +27 °С.
Оцененная• 04 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Якщо Вам легше стане, то ми не були на відпочинку 2 роки.
До речі, за 20 тис Ви реально могли зїздити одна кудись недорого нв ті ж 3-4 дня
Напр в якусь недорогу країну Європи.
Я на море хотела, плавать. Это самое дешевое было, рядрм с морем отель.
Мне не легче, это не упрёк, а мысли вслух, где я не так работаю и что не так делаю. .
Турагенція Tourdream• 04 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
А які саме Емірати? Бо були в Шарджі та Дубай, там немає на жаль гарного моря.. там міський відпочинок, так цікавий але море брудне
У ОАЕ можна розглянути більш підходящі для пляжного відпочинку емірати, такі як Фуджейра, чи Рас Єль Хайм. Там, можна сказати, більше природи, не має такого урбаністичного пейзажу, як у Дубаї чи Шаржі.
Також можливо розглянути деякі пляжні готелі у Аджмані та у Абу Дабі.
Ще, як альтернатива ОАЕ - Оман, цікава країна з історією.
А взагалі, у грудні доволі багато напрямків, куди можна полетіти на пляжний відпочинок, бюджет у Вас достатній на 9-14 днів, в залежності від країни, готелю, типу харчування, повинно вистачити.
Шрі Ланка, Танзанія (о. Занзібар), Таїланд, Куба, Домінікана, Мексика, Кенія, Індонезія (Балі), Мальдіви, Вьетнам (о. Фукок).
З відносно недалеких, цікавих країн можу радити Кабо Верде. Доволі цікаві курорти, з гарними готелями, які працюють на все включено. А також є що подивитися по екскурсійній програмі, природа красива та незвичайна.
Оцененная• 04 октября 2024
Ответ дляПлету интриги
Я бухгалтер по зарплате. Так у нас у руководства за годовую премию можно купить приличную двушку в Киеве. Так что вы мелко завидуете
Где я завидую?? Я размышляю что я не так делаю чтоб 200 тысяч не были для меня верхом богатства. Реально эту сумму я копила с декрета, а ребёнку около 10 лет уже. Правда я мама воспитываю, это надо учесть что не разорвусь работать на полную, конда один с дитем.
И все же.
Ща автора я только рада.
И все же.
Ща автора я только рада.
Пригаю-цибаю
• 04 октября 2024
Ответ дляОцененная
Зрозуміло, ким працюєте? Можливо змінити сферу? Якщо буде ціль змінити роботу на кращу, то все у Вас вийде. І Вчіть англ мову і намагайтеся найти роботу на закордонного роботодавця. Але англ маст хев.
Добра всем!• 04 октября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Що Туніс, що Єгипет холодно вже, як і Тенеріфе. Це так змінити обстановку, буде тепліше ніж у нас, але не пляжний відпочинок.
В шарме в безветренной бухте всегда купались на зимних каникулах
Жена брата Админа• 04 октября 2024
Ответ дляДобра всем!
Завжди купалась в Шармі в січні і в лютому , бухта, вода була 27
Кому там холодно в листопаді, не розумію, всі купались