вентиляторная• 04 октября 2024

Що краще пропити Мастодінон чи Тазалок?

Хочу пропити для профілактики .Є кісти в грудях .Лікар не призначає ,але раніше я постійно пила для профілактики,бо лікар був інший ,а тут за кордоном такого не приписують .Я точно не пам´ятаю ,але мені здається я пила Мастодінон плюс Тазалок все разом
Ух яка ж Я• 04 октября 2024
Это пустышки, не помогают.
Оно само купилось• 04 октября 2024
Мовиназа.
Мрію про пончик• 04 октября 2024
Они не помогают, автор, это же гомеопатия ю
Пушка заряджена• 04 октября 2024
Вітокан, курсом 3 місяці двічі на рік
Куплю орехи• 04 октября 2024
Мастадінон мені допоміг.
Ms. Анонимная• 04 октября 2024
Мене від мастодінона почало кидати в жар. Припинила пити і проблема пройшла. Але назначав лікар. Для профілактики не чула, щоб пили.
Чучело-Мяучело• 04 октября 2024
Мені тазалок допоміг нормалізувати гормональний фон і зменшилася кіста
Бабулька• 04 октября 2024
Я тазалок пропила, самочувствие улучшилось, я сразу покупаю курс ( в коробке 3 большие бутылки) и пила без перерывов 3 месяца
СамавиховуюКота• 04 октября 2024
Пила четко по назначению врача мастодинон в таблетках. Наблюдалась по мастопатии, была киста. Для профилактики пила ременс. Но это в период 36-40 лет, когда организм готовился к менопаузе.
Золота орда• 04 октября 2024
Пила все перечисленное выше(( Увы. 12 лет с этим живу