БоВжеВільна• 04 октября 2024

Как понять, что парень балованный?

Хитрушка-чекушка• 04 октября 2024
в смысле?
Идеальная оптимистка• 04 октября 2024
В чем это выражается? Какие предпосылки?
автор БоВжеВільна • 04 октября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну к примеру :то не буду,это не хочу,это не такой подарок и тд
Невидимка• 04 октября 2024
Если мама часто ставит его в угол, значит балованный.
Берите постарше, эти 8 летки ещё не созрели
Хитрушка-чекушка• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
при чем тут балованный?
не хочет и не хочет
Брехушечка• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
І які висновки Ви зробите в такому випадку?
Вот Она Я• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Такого надо гнать в три шеи
барабанщица• 04 октября 2024
Мама регулярно покупает ему трусы
Каллипсо• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Маминой бусинке подарок не понравился? )
Белая и пушистая• 04 октября 2024
Автор, а я Вас розумію. В мене був минулий наречений і мама його аж в попу цілувала. Останній шматок торта - йому. Завжди любив себе дуже. На море мінімум 2 тижні, щоб відпочити. Працював дистанційно і годину обіду принципово брав і лежав. На ДН запитала, що йому подарувати вибрав НАЙдорожчі кросівки вартістю в 1/5 його зп ( я заробляла набагато більше за нього). Були у нього претензії, що нерізноманітно харчуємося. При цьому суп, мясо, пироги, плов, млинці я готувала стабільно раз в 2 дні. Короче, я його кинула. Мій теперішній чоловік - просто золото. Все найкраще і найдорожче мені. Спочатку я, потім він. Таке ставлення до жінки
как тебе такое илон маск• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Это не балованный, это мудак))
Комиссия50%• 04 октября 2024
Зашли с сестрой в магазин купить воду. А она с Германии вернулась. Там полтора года была. В том магазине было более 20 видов вод. И ей все не то.. так перед продавщицей носом покрутила... Сказала что она такие воды не пьет. Жара была ужасная. Ту воду, которую я там купила (обычная без газа) она не стала даже пить, мучила себя жарой весь возле озера.
Ростки жимолости• 04 октября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Подвійні стандарти.
Тепер в тренді любов до себе. І це не залежить від гендеру.
Ви будете виховувати сина як прислугу для жінки, а дочку - ’мені всі винні’?
Белая и пушистая• 04 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Подвійні стандарти.
У нас є другим чоловіком ідилія, бо він все найкраще дає мені, а я - йому. Так і радуємо один одного. Але ми обоє так виховані і ніхто не тягне ковдру на себе. Я не можу собі уявити, щоб мені чоловік сказав, що 15 000 грн.- це дешевий подарунок для нього. Попередній вимагав би краще і краще. В готель в Туреччину ( до війни) поїхав би лише за 80 000 грн., лише лакшері бо все інше - фігня. І заплатити за нього мала я)) тут все опдачуємо разом з чоловіком. І взагалі ставлення до мене ніжне. Ну різниця дуже відчутна, як було і як є. З попереднім обслугою була я завдяки ’ чудовому’ вихованню моєї мами + ще й мала все оплачувати, бо з кар´єрою склалося
Идеальная оптимистка• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Капризуля))
Не варто з таким починати.
Алгонавт• 04 октября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Слушайте, мне сначала стало смешно, но я подумала как вообще нормальный здравомыслящий человек может такое учудить похоже с кукухой что-то не то...
барабанщица• 04 октября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
По-моему, лежать в обед на удаленке, 2 недели отдыха на море и кроссовки стоимостью 1/5 зп - нормально. Насчет остального думаю, что готовить лучше было хотя бы по очереди
Ростки жимолости• 04 октября 2024
Причому чоловік, навчений піклуватися, зазвичай спочатку це робить відносно мами і сестри. І це теж викликає тут масу обурення. Я погано уявляю людину, яка має настройку ’піклуватися лише про сімейного партнера’.
Ростки жимолости• 04 октября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
І що ж вас у ньому привабило? Як ви почали стосунки з таким явним перекосом у цінностях?
Околовита• 04 октября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А ви все хочете що вам хлопець пропонує за замовчуванням, щоб не бути балуваною?
Ростки жимолости• 04 октября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Нестиковочка.
На початку ’виховані в рівній турботі’, в кінці ’прислуга завдяки маминому вихованню’.
Ким ви працюєте, що вже в молодому віці мали більше, ніж IT ?
Околовита• 04 октября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ви зажали чоловіку кросівки за 6 тис? У мене до вас більше питань ніж до вашого колишнього.
Комиссия50%• 04 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
Наших украинцев и ее же кого на пару месяцев кого на больше поселяли в лагеря. Я видела то видео. Это большой натянутый тент как для тенниса. Там вентиляция была, но на вентиляционные каналы вверху были натянуты целофановые трубы-пакеты. Эти вентиляторы включались каждые 15 минут для проветривания, им там не давали спать!!. Этот ужасный шум трепающихся пакетов каждые 15 минут и даже ночью. Украинцы наши просили снять те целофановые громкие чехлы, они там не нужны. Но их не снимали очень долго. Мне сестра это видео показывала, она снимала его, их там будто с ума сводили как специально.
Белая и пушистая• 04 октября 2024
Ответ дляОколовита
Чоловіку я дарую подарунки і по 40 000 грн. Те чмо, слава Богу, чоловіком не стало) шукає далі спонсора, няньку і служницю в одній особі
Белая и пушистая• 04 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Нестиковочка.
Дивні калькуляції. Незрозуміло, як ви порахували мою зп чи зрозуміли скільки мені років)) я 15 років вже працюю в одній сфері і там і реалізувалася.
Белая и пушистая• 04 октября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Спочатку він був турботливий і доволі щедрий. Ну і чого приховувати, дуже крутий секс) але лише на цьому шлюб не побудувати