Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024

Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?

Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
So_so• 04 октября 2024
Тут всё очевидно. Девочка сирота.

бювет_в_обед• 04 октября 2024
Думаю, там изначально такие отношения были, так что смысл на кого-то злиться или обижаться
Кофр для ноги• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Тут всё очевидно. Девочка сирота.
Навіть нема, що додати
Сито для думок• 04 октября 2024
Конченые родители
Психологічка• 04 октября 2024
Именно в 24 года была ситуация 1 в 1
Если вам нужна помощь родителей - ну его такого парня
Мне помогал только мой парень, который через год стал мужем
Анонім Перший• 04 октября 2024
Мама про своє майбутнє не думає. Дівчині класно, тепер завжди вона скаже, що є важливіші справи, ніж мамине прохання. І соромитися немає чого
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Тут всё очевидно. Девочка сирота.
Чего это? Как жить, так с парнем, а как хвост прижало, то родители понадобились

НЛОша• 04 октября 2024
Хто Ви в цій ситуації ? якщо операція в червні, чому зараз питання ?
по темі, я би приїхала, але ж я не знаю всю ситуацію автора. Якщо б мати реально не могла, з кимось би домовлялась про допомогу.
осень харашо• 04 октября 2024
Ну, нет у неё матери... Парень нормальный, не жлоб.
Трусиковед• 04 октября 2024
Дуже дивна позиція матері. Шкода дівчину. Ну, в майбутньому коли допомога знадобиться уже матері, вона буде знати що винна їй рівно стільки ж піклування, скільки отримала, усе інше - на власний розсуд.
Ворую вкусняшки• 04 октября 2024
Лететь когда?
Какой реакции от родителей ожидали? Не поступать? Уволиться?
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Я Вам сочувствую. Сложно представить какие отношения были в Вашей семье друг к другу(
Анонім Перший• 04 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
Именно в 24 года была ситуация 1 в 1
Звичайно треба чоловіча опора , про що мама дала зрозуміти.
Місячне Сяйво• 04 октября 2024
Що додати. Це однозначно зробить її сильнішою.
Ну і вона відразу може скинути з себе тягар доглядати за старими і немічними батьками.
Хоча свого часу моя мама була в аналогічній ситуації але гівно від стін їй пришлось відмивати після матері
Перша на селі• 04 октября 2024
Як після цієї ситуації спілкується дівчина з батьками?
Irina898989• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Тут всё очевидно. Девочка сирота.
да, не повезло дочери.....
НичеНипанимаю• 04 октября 2024
Можливо дівчина і доросла, живе з хлопцем. Але, я б не змогла своїй дитині відмовити.... тим більше вона попросила.
Гарантую неперелевки• 04 октября 2024
Двояка ситуація. Після лапороскопії ще і реабілітація? Вперше про це чую, в мене багато прооперованих знайомих, деякі залишилися з одним яєчником, мені робили з іншої причини, не уявляю, що за реабілітація. Так, після цього треба максимально берегтися, важкого не піднімати, більше відпочивати та інше. Нічого такого з чим би не справилася пара. Просто лежатиме, хлопець буде приносити їжу . Насправді, вступ за кордоном теж дуже важлива справа, яку не відкласти.
Анонім Перший• 04 октября 2024
Дівчині треба було давно сепаруіатися..звичайно, приємно коли є взаєморозуміння між батьками і дорослими дітьми, але якщо його немає, це теж не біда.

Воздух в банке• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
А нужно жить с родителями? Так это инцест. И это не смешно.
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляПерша на селі
Ага, пусть остаётся с парнем, поторый не в состоянии о ней позаботиться пару недель
Гарантую неперелевки• 04 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
Именно в 24 года была ситуация 1 в 1
Взагалі не розумію, для чого аж настільки потрібна мама?
автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Я -ця дівчина.
Анонім Перший• 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
От теж дивно за ларару. Я на другий день вже працювала і з лікарні до дому добиралася громадським транспортом в передмістя Києва.. Але пишуть перетоніт , то тоді наче не лапара має бути...
Сусановна• 04 октября 2024
А возможно это правильно?
Пусть парень ухаживает. Это их только сблизит. И будет видно как он себя поведет.
Я после всех операций только на мужа рассчитывала.
Оксана-76e4• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ви жартуєте? Хіба ж це погано жити окремо в 24 р, до чого ці слова. Це ніяк не виправдовує матір
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
На ручки захотелось
Воздух в банке• 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Перитонит. Вы не представляете каково это.
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А причем тут с кем живет? У меня был разрыв трубы при внематочной беременности на большом сроке, кровотечение в брюшную полость, сложная тяжелая операция. Я давно была замужем. Но муж работает.
К нам приехали мои родители и жили 2 недели, я после большой кровопотери, вся порезанная, еле ползала.
Это и есть семья.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Я в дечому розумію названі батьками причини.
Але їх дочка після операції просто попросилася додому, у рідні стіни. Вона ж не важка лежача, що потребувала цілодобового догляду, в першу чергу дівчина потребувала уваги батьків. Я б цю відмову добре запам´ятала.