Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024

Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?

Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляСусановна
А возможно это правильно?
Пусть парень ухаживает. Это их только сблизит. И будет видно как он себя поведет.
Я после всех операций только на мужа рассчитывала.
И я. Родители по желанию, но от них такой кипиш и паника, что я много лет им вообще про болячки не рассказываю!

автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Двояка ситуація. Після лапороскопії ще і реабілітація? Вперше про це чую, в мене багато прооперованих знайомих, деякі залишилися з одним яєчником, мені робили з іншої причини, не уявляю, що за реабілітація. Так, після цього треба максимально берегтися, важкого не піднімати, більше відпочивати та інше. Нічого такого з чим би не справилася пара. Просто лежатиме, хлопець буде приносити їжу . Насправді, вступ за кордоном теж дуже важлива справа, яку не відкласти.
Лапаротомія. Це повний розтин черевної порожнини. Це інший вид операції.
Трільчиха• 04 октября 2024
Странно,что ей нужна помощь мамы, может быть это ревность,что сестре больше внимания уделяют или просто захотелось ’на ручки’. Конечно,если бы дочка попросила,я бы нашла возможность приехать. Но сама я с подобной просьбой обращалась к маме только когда дочка была маленькая и то на время,что я была в больнице ,а муж работал. Даже с ребенком после операции при наличии мужа можно справиться одной.
Анонім Перший• 04 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Перитонит. Вы не представляете каково это.
То хіба лапара?
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляОксана-76e4
Ви жартуєте? Хіба ж це погано жити окремо в 24 р, до чого ці слова. Це ніяк не виправдовує матір
Мы не знаем подробностей - может, она съехала и звонила раз в месяц!
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляОксана-76e4
Есть такие матери, для которых личная жизнь дочери = предательству. Отсюда и злорадство.
Грибной_Дождик• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...

Сусановна• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я -ця дівчина.
Автор, Вам дали образование? Возились при поступлении? Думаю да.
Поэтому сейчас можно уступить время младшей сестре.
Анонім Перший• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Тю, блін так би і писали, що полосна операція. Можна без батьків , якщо надійний партнер поряд.
автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
От теж дивно за ларару. Я на другий день вже працювала і з лікарні до дому добиралася громадським транспортом в передмістя Києва.. Але пишуть перетоніт , то тоді наче не лапара має бути...
Ви плутаєте лапароскопію і лапаротомію. Погугліть різницю.
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Удалено администрацией...
Про Вас
Гарантую неперелевки• 04 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Перитоніт, той що ви собі уявляєте, не лікується лапарой, лише полостною операцією. А так і після овуляції може бути перитоніт в наслідок накопичення рідини - поболить і пройде.
НичеНипанимаю• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
А причем тут с кем живет? У меня был разрыв трубы при внематочной беременности на большом сроке, кровотечение в брюшную полость, сложная тяжелая операция. Я давно была замужем. Но муж работает.
К нам приехали мои родители и жили 2 недели, я после большой кровопотери, вся порезанная, еле ползала.
Это и есть семья.
В вашій ситауції - муж працює і не може. А якщо батьки теж працюють? Це все рівно комусь потрібно взяти відпустку для допомоги. Ваші батьки мабуть не працювали, якщо приїхали на 2 тижні.
Скай ОМалли• 04 октября 2024
Позиція батьків неадекватна,кончені шо сказати. Батько міг спокійно забрати дівчину додому. В родички була аналогічна операція екстренно,ніякої там реабілітації не потрібно і дієти теж,це ж не на шкт операція. Після лікарні таку людину можна спокійно лишити вдома при батькові,навіть якщо він працює. Так,треба їсти лишити і води поряд,але пісяти-какати людина після такого починає вже в лікарні сама вставати і до машини така людина може спокійно дійти сама і до кухні відкрити холодильник людина сама дійде. Спеціального догляду і якоїсь особливої реабілітації не потрібно,абсолютно не той випадок.
Анонім Перший• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Є таке. Мені 47, я переїзжаю до чоловіка в інше місто, бо там у нього робота і мені знайшов місце, моя мама фиркає, що все життя берегла, щоб всі діти жили коло неї, а тут таке сталося, таке сталося.
Я таке знаю• 04 октября 2024
Ответ дляСусановна
А возможно это правильно?
Вони живуть на зйомі. Автор після операції, працював тільки він один.
Не факт, що була в них можливість, щоб він цілодобово був біля автора.
Воздух в банке• 04 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
То хіба лапара?
Лапароскопия и лапаротомия это разные виды. Я после лапаротомии как у автора месяц согбенной ползала. Тяжело и больно.
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Мои родители в любом варианте сделали бы и делали для меня всё. Мне очень повезло.
Своего не предлагать• 04 октября 2024
Ответ дляВоздух в банке
О чем вы?
Тут все с операционной сами выходили.
Сейчас выгулябт белые пальто и пойдут дальше жить в обиде на родителей

автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ні, приїздила раз на декілька місяців до них (їхати майже 900км, але ходять прямі потяги), спілкувалися ледь не кожен день.
Неновая почта• 04 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
лапаротомія це не лапароскопія, так само як і різні гінекологи-хірурги по різному оперують. у мене 3 лапароскопії. дві-якийсь коновал робив (хоча дуже відома), третю молода дівчина. я могла їхати додому вже через 2 години
Анонім Перший• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ну, то вони випустили пташку з гнізда і все...звичайно Вам хочеться їх турботи, але пора сепаруватися, таке життя
Воздух в банке• 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Я не уявляю. У меня был. Все как у автора.
НичеНипанимаю• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
А чому не чоловік тоді вже все робив для вас? Тут ще залежить від віку батьків. У мене чоловік важко хворів, були операціії і т.д. , але я сама за ним доглядала, без його батьків.
Знову Я• 04 октября 2024
Я б сказала: ок! вмерли - то вмерли! І більше б не спілкувалась.
Викасикрет• 04 октября 2024
А з яких причин хлопець не допомагає?
Сусановна• 04 октября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
А зачем круглосуточно? Вв себе что-то страшное напредставляли 😂
Это просто гинекологическая операция.
Через три дня на работу идут.
автор Пилосмок працює • 04 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
А з яких причин хлопець не допомагає?
Він і допоміг в результаті. Працював на двох роботах і потім зі мною нянькався.
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Потому что за всё нужно платить, а он зарабатывал деньги.
И когда мой папа тяжело заболел, он забрал его к нам домой, купил оборудование (папа сам не дышал), делал для него всё (можно было сплавить в реанимацию под соусом, там ему будет лучше, мы не врачи) и в момент смерти держал его за руку.
Своего не предлагать• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Это и есть семья.
У кого ее не было, тот не поймёт 🤷‍♀️