Пилосмок працює• Изменено 04 октября 2024
Ви б приїхали до дочки після операціі, аби допомогти?
Ситуація наступна. Є дівчина, 24 роки. Живе з хлопцем. Її забирають на екстрену операцію по швидкій (лапаротомія, гінекологія, розрив кісти яєчника, перитоніт), після якої їй потрібна буде ще реабілітація. Вона просить маму приїхати, забрати її додому тимчасово до відновлення. Мати їй відмовляє, мотивуючи тим, що в неї інші плани: молодша сестра вступає у внз, і матір летить з сестрою вступати. Операція була 8 червня. Вступ має бути пізніше. На прохання, щоб дівчину забрав додому батько - теж відмова, він працює. Матір каже: «В тебе є хлопець, хай він тобою займається». Хто тут правий? Чи по-людськи виглядає така відмова від батьків? Операцію дівчині оплатив її хлопець. Обоє живуть на зйомній квартирі в Києві, збирають гроші на свою. Допомоги від батьків з обох боків немає.
Ленивица-красавица• 04 октября 2024
Ответ дляСусановна
Ну это ж мы читаем со слов автора, не забывайте. Как именно было не узнаем 🙂
Та я вообщем. Не только про ситуацию в теме
Неновая почта• 04 октября 2024
Ответ дляGuzelli
100% либо у вас нет детей, либо ваша мать вас ненавидела ) сожитель сегодня есть завтра нет,так же как и муж, а родители это навсегда😉 когда родители нормальные а не ’абы зачать’,-то дети до конца жизни остаются детьми и родительский дом открыт для них и помощь есть всегда хоть в 24 хоть в 54
коли мені також мали зробити третю операцію, я сказала батькам. мама хотіла приїхати до мене (із ЗУ в Київ), ледве відмовила з чоловіком, що не потрібно їй їхати, два дні поривалась. Батько живе в Києві, за останні 2 роки 5 операцій на нозі, ходить з ходунками-теж рвався приїхати в реанімацію(хоча він ходить тільки по квартирі і по лікарням возимо).вони хоч своєю присутністю-але хотіли мені якусь підтримку створити. за що я їм дуже дякую. до речі, коли вперше оперували мене, батько приїхав з Києва в західну, чекав всю операцію, прорвався в реанімацію, відвідував три дні . якось так
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
У матери автора ДВЕ дочери, и младшей помочь некому, а у старшей есть сожитель
В своей ситуации младшая тоже вполне могла и сама разобраться.
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляСусановна
Так почему тогда не оставили в стационаре?
Мене виписали через 5 днів. Не було місця мене там тримати.
Mrs.Sexuality• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ні, не приїхала.
У мене донька і я не уявляю, як ваша мама могла вас спокійно залишити.
Тримайтесь, хай у вас все буде ок
Ответ дляНеновая почта
Это естественно, здоровья вашим родителям🌹
Ответ дляЛеплю из пластилина
Не дуже розумію, чому ви хотіли їхати до батьків, а не жити далі з хлопцем
24 роки - це не 15
і давайте чесно, не така вже і серйозна операція, була, хоч і з перитонітом... жінки після КР з дитиною якось справляються лише з чоловіками, с тут без дітей... Я не розумію, яка необхідність була їхати до батьків...
24 роки - це не 15
У меня была такая операция как у автора и КС.
Вы вообще не понимаете о чем речь. Я после КС вечером сама ходила в реанимацию к дочке. И через сутки делала всё, что и другие роженицы.
После лапаротомии я три дня ходила на судно, 2 недели до туалете доползала с трудом, в ту сторону ещё ничего, а назад сцепив зубы, в полный рост разогнулась и начала ходить через месяц.
Пацака-задирака• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я написала вище. Він і допоміг. І все робив.
А чому ви хотіли їхати до батьків, а не бути на лікарнянову у вашій з хлопцем квартирі?
Ответ дляШопингмонстр
Яка різниця, що з ним? Дитина попросила батьків, не важливо з яких причин
А ребенок до какого возраста ? Или вся ответственность только на родителях ? У ребенка уже вроде как семья , молодой человек с которым она живет. Ну почему вся ответственность только на маму ? Парень же молодец , ему нельзя, не мужские это дела ? Ему на такое смотреть нельзя ? Или как ?
Зайканалужайке• 04 октября 2024
Для мене дивна позиція автора. Їй 24 роки, своя родина, обрала жити далеко від батьків і тут такі вимоги. Повністю розумію маму, я б теж повезла меншу доньку вступати закордон а не залишилася зі старшою, яка має чоловіка. Для мене 24 роки це вже доросла людина і вимагати від батьків догляду дивно. Навіть після операції. І дивні коментарі що вони тепер не батьки. А те що 20 років до цього нянчили и вкладалися - забуто. Тепер можна на старість їх викинути. Дива та й годі. А потім ми дивуємося звідки ці сорокарічні що пенсію у стареньких забирають....
Авторе, дорослішайте. У батьків своє життя. Обов´язок вони перед Вами виконали. Далі тільки по бажанню і можливості допомога. А от Ваш обов´язок доглядати на старості ніхто не відміняв.
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Не читала всі коментарі... тоді зрозуміло...
Такого коментаря не було. Вас вводять в оману.
Шопингмонстр• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Дитина до будь-якого віку ваша дитина. І якщо дитина попросила, то мабуть є на те причини. І хлопець таки виявився молодець, але не мамин клопіт виявляти його якості. Мамин клопіт - відреагувати на прохання доньки
Нагайна• 04 октября 2024
Ответ дляSo_so
Аналогічно. Мала лапаротомію без перитоніту, але мені навіть подовжували лікарняний. З жахом чекала кс, але для диво реабілітація відбулася швидше і почувалася я набагато краще з перших хвилин.
Девочки, ситуации бывают разные, как и отношения к одному и тому же у людей разное. В первую беременность после выписки ( лежала на сохранении) моя мама сказала мужу чтобы какое-то время пожили у них, потому, как хотела обеспечить мне покой и уход, а ездить к нам у нее не было возможности ( работала). Мы бы справились и сами, но побыть еще какое-то время маминой девочкой - я не упустила такой возможности. Уже в более взрослом возрасте мне сделали органоудаляющую полостную операцию, так моя мама узнала уже после ее проведения. Чуть упрекнула почему не сказала: ’я бы приехала за детьми присмотрела, бульончиков-пюрешек готовила бы тебе’. А мы с супругом сами замечательно справились и ее не дергали, потому, как жили уже в другом городе. На сегодня у меня есть как взрослый сын, так и взрослая дочка. И к одному, и к другому примчалась бы по их первой просьбе, как я так и муж.
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
А чим допоможе мама?
Вона медичний працівник, акушерка в родзалі, в неї є освіта і можливість допомогти у випадку чого.
Ответ дляЛЮБА
Человеку в любом возрасте нужна родительская поддержка , даже мне в мои 34 хочется часто притулиться к маминой груди, поплакать ,побыть маленькой девочкой , жаль у меня нет такой возможности. Моей дочери 15, и она очень часто приходит и ложится мне под крылышко, обнимает и просто лежит, и так будет всегда, сколько мне суждено жить она всегда сможет придти ко мне или позвать меня так же как и сын!
Пэрисхилтонша• 04 октября 2024
Вроде как и плохо со стороны родителей, но с другой стороны в 24 года девушка фактически в гражданском браке и считаю тоже, что ей должен помогать муж. Я в 24 была замужем и мне помогал муж, когда я сильно заболела и месяц была лежачая- водил в туалет, мыл, кормил, лечил .. Но и мама б мне не отказала б в помощи.
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
А ви б почитали всі, а не лише Грибного
Гарантую неперелевки• 04 октября 2024
Ответ дляДело было давно
Так автор і пише про полостну операцію - лапаротомію, а не лапароскопію.
Так, вже дочитала про полостну. Все одно не розумію. Задля чого тягтися до батьків
Ответ дляGuzelli
Мне 44, мама важная часть моей жизни, сейчас уже я её опора, а не она моя, но всё равно, и в 44 я счастлива, что она есть.
Сейчас у меня в гостях, печёт нам с дочкой пирожки как в моём детстве
Гарантую неперелевки• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
У випадку чого? Прийняти дитину?
Ответ дляШопингмонстр
И забить на младшую ? Не ну серьезно ? Если есть семья , то пусть решают проблему молодая семья , мама по возможности помогла бы , дочка взрослый человек , должна сама разруливать ситуацию с мужем ( скажем так ) , если парень помог, то он сделал то что должен был сделать , вот и все.да и девушка уже явно не ребенок, а взрослая женщина . Ну не всегда бывает так, как мы хотим к сожалению . Бывают разные обстоятельства . И теперь автор знает , на кого можно расчитывать . И у каждого своя правда .
Пилосмок працює
• 04 октября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
У випадку чого? Прийняти дитину?
Зробити уколи, перев‘язку, і все інше. Вона не просто вчасно вміє підставити руки.
Жена брата Админа• 04 октября 2024
Моя мама теж не приїхала в схожій ситуації. А було мені всього 19 і жила в гуртожитку. Тепер вона дивується, чого я не ласкава у спілкуванні з нею. А у мене вже свої діти і я бачу різницю.
Не всі батьки люблять своїх дітей.
Ответ дляПилосмок працює
Автор, Вам в тот момент просто хотелось побыть маминой маленькой девочкой. Мама,к сожалению, не смогла этого прочувствовать, а может у Вас не получилось донести до мамы Необходимость и важность ее присутствия в этот момент для Вас. У Вас была возможность уже по прошествии времени проговорить эту ситуацию с мамой?
Я_и_моя_собака• 04 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Да где автор что-то писала про забивание на младшую сестру?
Пэрисхилтонша• 04 октября 2024
Ответ дляПилосмок працює
А младшая сестра пусть сама едет заграницу поступать? Как вы себе это представляете?
Рожки-да-ножки• 04 октября 2024
Дуже, дуже прошу перевіритися на ракові клітини!!! Обов´язково!!! Після такої ситуації через рік моя подруга втратила матку(((, бо лікарі погано взяли біопсію!!!
Не відкладайте і дбайте про своє здоров´я, ви, на жаль, сама у себе!
Злюка-закусюка• 04 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Люди читають .опою ) Яка родина? Який чоловік? В неї є хлопець! Це дуже добре, що він виявився таким хорошим, і операцію оплатив і доглядав. А якби ні? У вас не має колишніх? Просто хлопців з якими зустрічались та не зрослось? Та що тут говорити, тут купа жінок жаліється, що чоловіки в декреті не допомагають, грошей не дають. Чоловіки, з якими є спільна дитина! А тут молода дівчина, звалили все на хлопця і батьки вже нічого не повинні. Як так? Це ж не просто якісь забаганки, це справді важка ситуація. Як можна кинути свою дитину у важкій ситуації? Просто знайомим часто допомагаємо, коли біда, а тут своїй рідні дитині не допомогти і виправдання шукати. Жах...