Джага-джага• Изменено 04 октября 2024
Чому мужчина стає психопатом?
Познайомилася з мужчиною, дуже ніжний, приємний, компліментів мільйон, повідомлення такі, що відчуваєш себе на 10 небі )))
Але випадково почула, як він розмовляє зі своєю мамою, у мене, від моторошного крику, аж піджилки затрусилися ((
Наскільки він був приємний і наскільки жахливим виявися ...
Джага-джага
• 04 октября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Буде і з вами зі сливом часу так розмовляти.
Не буде, бо його послала і заблокувала.
Але в шоці, наскільки хворою може бути людина (
Джага-джага
• 04 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
а при чому тут психопатія? він просто хамло
Ні, він не хамив, вік кричав істошним голосом ((
Блін, це так страшно було ((
ПАЦАНКА О• 04 октября 2024
То він не став психопатом, він ним є, просто з вами, поки є мотивація, він є кращою версією себе, стримується, показує з кращого боку.
Ms. Искренность• 04 октября 2024
Из за такой мелочи шо кричал паренька заблокировала??тут еще вопрос кто странный
ПростоБелка• 04 октября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Це ви кричали на маму?
Угадайс• 04 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
О, похоже, этот паренек-психопат уже в этой теме🤣!
Мне кажется тут какие-то мужчины странные
Угадайс• 04 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Він був психопатом. З вами він ще не встиг себе показати
100% потом як вилізе, і кричать, і штовхать
Чупа-чупс• 04 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Блін, це так страшно було ((
це точно мужик, не жінка?
Поддакиваю иногДА• 04 октября 2024
психопат - диагноз, часто очень успешные люди, но жизнь с ними ад
Угадайс• 04 октября 2024
Ответ дляОднозначная
Психопатами рождаются, а не становятся
Причому вони знають що ненормальні і приховують як можуть це
Джага-джага
• 04 октября 2024
Я зараз аналізую і розумію, що були дзвіночки (
Коли я щось говорила (по телефону), те, що йому не подобається , він весь час казав ’я б тебе зараз обняв сильно-сильно і не відпускав, поки ти не заспокоїшся’, потім я щось знову кажу, а він , перебиваючи мене ’і цілував’ , у мене було таке враження, що мені затикали рота.
Тобто дуууже ніжно, але висловлюватись не давав (
Небалувана Галя• 04 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Да, и странные, и прижимистые🤣
Одним словом - скупердяи🤢
Небалувана Галя• 04 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Бегите от него , а то прижмет и задушит
Джага-джага
• 04 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Бегите от него , а то прижмет и задушит
Розумію, що мабуть це смішно виглядає, але так і було, ніжними словами затикав і не давав нічого сказати (
Небалувана Галя• 04 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Это совсем не смешно, хорошо, что вы сразу его раскусили! Такой еще и преследовать вас может!
Оцененная• 04 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Это реально красные флажки, все правильно вы сделали.
Бодіпозітівна• 04 октября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Да, и странные, и прижимистые🤣
Одним словом - скупердяи🤢
Я про отклоненияпсихические
Небалувана Галя• 04 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я про отклоненияпсихические
Психов и извращенцев здесь тоже хватает
Баррикадница• 04 октября 2024
Я особливо уважно спостерігаю як чоловік спілкується не лише зі своїми батьками, а й наприклад з офіціантом чи продавцем, з водієм таксі чи навіть прибиральницею у під’їзді)
Галя-краля• 04 октября 2024
Ответ дляБаррикадница
Психопаты редко кричат. Может над ним мать издевалась все детство, он о ней заботиться, ему ее жалко, а она продолжает издеваться(моя история), там не только кричат все что угодно может быть из-за отчаянья
Задолбулька• 04 октября 2024
Здесь либо он действительно психопат или же мать такая что слов не хватает, мы не можем знать наверняка какие отношения у него с мамой, может она вытворила/ вытворяет такое что волосы дыбом