Тётя Хрюша• 04 октября 2024

Не працюйте без оформлення! Гіркий досвід.

Порада від щирого серця і нажаль від гіркого досвіду.

Робота в Польщі.

Перший раз чоловік влаштувався не офіційно на будову, маляром .
Роботодавець тягнув з оформленням, казав, з нового року, з січня. Два місяці платив нормально, обіцяне .В січні тягнув обіцянки, так і не оформив і не дав зарплати за січень взагалі !
Декілька людей так кинув, українців.
В нас на сім´ю 6 людей тільки один він працював...

Витягли оренду тільки завдяки тому, що тоді була допомога від фонду
Мейк-ап форева• 04 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Родича моєї знайомої депортували з Польщі за неофіційне працевлаштування. З кордону одразу забрали в ТЦК. Кілька місяців пробув на фронті, на днях вже поховання.
Хтось здав, або десь проговорився сам😢
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
С ЗП 25 тысяч 5750 грн только налогов теперь будет (
І в чому проблема?
Xвостокрутелка• 04 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Хтось здав, або десь проговорився сам😢
Все можливо
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Нелегальна робота в Польщі вважається злочином. Винуватцями є і іноземець, і його роботодавець. Величезні, часом непідйомні штрафи, депортація та заборона на в’їзд – все це може чекати на правопорушника.
Источник: https://poland-consult.com
Найщасливіша• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І в чому проблема?
Проблема в высоких налогах при не большой зарплате
Бронетапці• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Наприклад від того злочинець людина чи ні
в нашей стране все - так или иначе, злочынци
автор Тётя Хрюша • 04 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Хазяїн напевно українець? У мене не було досвіду роботи за кордоном. От саме через такі відгуки вагаюся. Якщо вже тут буде зовсім небезпечно, то прийдеться виїхати. Мови не знаю, робити руками нічого не вмію((. Хіба що посуд мити, як зовсім прирече. Зараз маю хорошу роботу і зарплата влаштовує. Бажаю Вам добитися справедливості! Тримайтеся
Дякую дуже, на душі легше від слів підтримки 🙂

Хазяїн поляк і перший і другий раз.

Я працювала на українку на точці продажу ( франшиза Галя балувана), то все було вчасно, і розрахували без проблем і затримок.

Перший був з іншого міста, не місцевий.Приїзжав на об´єкт пару раз на тиждень.

Другий поляк тримає родинну фірму, з батьком кілька десятків років. На перший погляд все мало бути стабільно ..
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Серйозно? Високий податок? Ви з в Європу хочете, розвиток хочете, відбудову і тд, це не безкоштовно
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Ну ви всіх не рівняйте під одну гребінку
автор Тётя Хрюша • 04 октября 2024
Ответ дляНетутешня
А почему тема спустя 9 месяцев?
Тому що саме зараз вже місяць затримки , тільки вже на іншій роботі.

Я писала, перший раз було взагалі неофіційно.

А зараз офіційно мінімалка + залишок в конверті.

Вирішила написати зараз, бо не думала що другий раз нам так не пощастить.

Перший раз якось пережили і забули, бо як раз вчасно отримали допомогу від фонду.

А зараз вже крик душі.
Розбещена цяточка• 04 октября 2024
Ответ дляНевидимка
А чого вас 6 а працює один чоловік?
То у вас 4 дітей?
А вам какое дело
автор Тётя Хрюша • 04 октября 2024
Ответ дляНевидимка
А чого вас 6 а працює один чоловік?
То у вас 4 дітей?
П´ятеро.
Самий дорослий в Україні, не випускають.
Мусик Пусик• 04 октября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я в Польше работала официально. И что?
Не заплатили и уволили задним числом.
Подала в суд - выиграла, но все равно ничего не заплатили потому что фирма - шарашкина контора и банкрот давно.
Я так в Україні виграла суд, і все одно нічого не заплатили (працювала офіційно), пройшло 22 роки, думаю, і досі фірма працює.
Найщасливіша• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы цены видели на продукты? Как-то по скотски, работаешь,стараешься, под ракетами и обстрелами и ещё налоги какие огромные
Бронетапці• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ну, вы же равняете
НеКонец-Света• 05 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
П´ятеро.
Скоро возраст призывной понизят - и пойдет воевать вместо в свое время не пошедшего папки плодящегося.
автор Тётя Хрюша • 06 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Не переживайте, ему ему ещё много лет учиться .