РокерША• 04 октября 2024

Жанін і біль при прийомі

Два дні з першого дня місячних приймаю Жанін, самопочуття погане, болить живіт, виділень значно більше ніж зазвичай. Вже 3й день, а активність досі висока, хоча зазвичай уже слабка. Ви б продовжували пити чи припинити?
Юпитерная• 04 октября 2024
Ви перший раз ок приймаєте і не знаєте що пачку треба допивати до кінця?
Я не чарівниця вам• 04 октября 2024
Месяца 2-3 организм будет привыкать. Первый месяц долго и много лило. Потом все меньше и меньше. Но первые мес ощущение не очень
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Вам треба звернутися до лікаря.
автор РокерША • 04 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Перший раз приймаю
Юпитерная• 04 октября 2024
Ответ дляРокерША
Перший раз приймаю
Кидати не можна посеред пачки,нашкодити собі ще більше
автор РокерША • 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вам треба звернутися до лікаря.
Я закордоном, якщо запишуть то через кілька місяців.
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Ви може й маєте досвід прийому КОК, але точно не лікар і не знаєте до якої таблетки можна без наслідків припинити прийом.
Юпитерная• 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я якраз знаю,бо я у лікаря питала і читала інструкцію
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Ответ дляРокерША
Ви можете самостійно звернутися на прийомний покій зі скаргами на біль в животі та кровотечу (навіть якщо це по факту і не кровотеча)
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Слухайте, а я бачила як пілот літак у повітря підіймає, то напевно це мені дає право давати поради з цього приводу?
автор РокерША • 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вони мені дадуть щось від кровотечі, але я ж не маю кровотечі як такої і не факт що можна припиняти її при прийомі КОК(
Ангел-предохранитель• 04 октября 2024
Ответ дляРокерША
У вас же не кровотечение, а просто месячные. Вы ещё даже не получили достаточное количество гормона, чтоб как-то га них повлиять
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Ответ дляРокерША
Вони дадуть вам змогу запитати ЛІКАРЯ чи можна вам і далі приймати КОК за умови наявності болю в животі другий день поспіль
У вас раніше болів живіт підчас місячних?
автор РокерША • 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Раніше болів тільки в 1й день. А зараз вже 3й день.
Юпитерная• 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це зовсім різні речі. Ви б тоді повинні були пілота розпитати що роботи,а не просто подивитися. Автор піде і спитає те саме у лікаря що і я спитала і він відповість їй те саме що і мені,що пачку треба допити і тоді вирішувати
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Ви не розумієте, що автор і ви це різні люди?! Ви не розумієте що у вас та у неї можуть бути різні стани і від цього різна тактика?
Ну добре, як лікар можу вас запевнити, що скоріш за все автор без наслідків для себе може не пити 3 таблетку й припинити прийом. Інша справа, що перед цим треба визначитися звідки біль і чому місячні більш рясні ніж зазвичай, можливо навпаки треба збільшити дозу або змінити препарат
Біль та посилення кровотечі це привід для звернення до лікаря
Бабуся Бетман• 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
наслідки прийому вже почались і не факт що не полізуть інші
Бабуся Бетман• 04 октября 2024
Ответ дляРокерША
я кидала прийом гормонів і для мене це було правильне рішення.
у вашому випадку краще попасти до лікаря, якщо такої змоги немає, зараз багато онлайн гінекологів консультують в Україні
Юпитерная• 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Автор перенервувала бо перший раз п´є ок, маю надію що ви як лікар не радите кидати таблетки посеред пачки якщо трошки болить живіт в місячні
Я такая - жду трамвая• 04 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Я зрозуміла, признати свою некомпетентність ви не взмозі тому вперто намагаєтесь перекрути мої слова. Щастить ✊
Юпитерная• 04 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я просто зустрічала багато таких криворуких лікарів,як ви.