Ку ка ку ка ку• 04 октября 2024
Словенія: для тих, хто хоче вивезти синів до 18р
Просто хочу поділитись інформацією стосовно навчання і виїзду до цієї країни.
Раптом думаєте і не знаєте, куди саме.
Словенія- це країна, мова якої швидко вчиться. Навчання по тимчасовому захисту безкоштовно в будь якій академії/інституті.
Достатньо зібрати всі документи і подати їх до поліції по приїзду.
Що стосується проживання, то студенти можуть проживати в студентських домах (або дьяшкіх, якщо студенту до 18 р і він ще здобуває середню спец. освіту).
В студентському домі вартість проживання на місяць 118 евро без харчування, АЛЕ студенту від держави видаються кожен місяць бони. Це купон на знижку. Можно пообідати в будь-якому закладі з цим боном за 2-3евро. Також є гуртожитки, які об*єднані з діяшкими домами. Наприклад, такий є в Любляні Vič - тут сніданки по 3е, вечері по 2.80е.
Також стуженти можуть підпрацьовувати через студентський сервіс.
Але, якщо дитині до 18 р, має бути опікун. Якщо батьки не можуть, то оформити можна через соц. захист.
Що стосується медичного страхування, то всі діти застраховані по тимчасовому захисту до 25р, дорослі застраховані тільки в ургентних випадках, або на 100%, якщо вже працюють.
Раптом думаєте і не знаєте, куди саме.
Лепешечка• 04 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Спасибо что пишите , детей нужно вывозить и точка. !
перед точкой пробел лишний
Ку ка ку ка ку
• 04 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
А ще там дуже гарно
так, дуже добре розташування. Поблизу Італія, Хорватія, Австрія. 2 години і ти в іншій країні)
12 галюцинаций• 04 октября 2024
Автор, ви молодець ! В мене дочка і вже вчиться за кордоном, але інфо дуже корисна багатьом
Наверняка• 04 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
вкусно и точка
Мальдивирую• 04 октября 2024
Рассматриваем для себя переезд туда уже полным составом. Сейчас только один сын вывезен в транзитную страну. Дальше второй и постараемся всем составом как раз в Словении и собраться.
Ку ка ку ка ку
• 04 октября 2024
раптом в когось діти музиканти і роздумують, куди йти вчитися, то з радістю поділюсь, як вступити до музичної академії в Любляні. Або до консерваторії в Любляні, чи Маріборі. Консерваторія- це як у нас муз.училище. Як безкоштовно перекласти документи і т.д.
Чарочка діда• 04 октября 2024
Ответ дляНаверняка
вкусно и точка
Было бы так смешно , как все очень грустно
Реанимация• 04 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Згодна повністю. У цих... занадто великі плани на наших дітей. Треба ці загребущі руки відрубати їм таким шляхом. Молодь і дітей треба як найбільше вивезти з країни.
Ку ка ку ка ку
• 04 октября 2024
Ответ дляБайрактарна
Автор, а что со взрослыми?
дорослі теж можуть жити, працювати. Але з роботою важко, особливо без знання мови. Оренда житла в Любляні на 4 приблизно 1000-1200е+комунальні. Але краще орендувати в менших містах. (тоді оренда приблизно 600е+комун.)
Акуна_Матата• 04 октября 2024
Ответ дляРеанимация
Цікаво, хто ставить рука лице і пальцем вниз? Мами доць чи наші пані у Європі?
Укр_жіночка• 04 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
И как можно быстрее...
Чарочка діда• 04 октября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Я мама доць і в Европі , я тільки за те щоб наші діти жили найкраще спокійне життя , як на граються політики можна і повернутись . Поки як є
Olenka_bum• 04 октября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ті, хто сидить тут на зп і пише, що вони патріоти, і як тільки почнуть призивати жінок то відразу побіжить в перші ряди
Реанимация• 04 октября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Не знаю, але якщо що, то я мама доць і живу в ЄС. Свавілля не підтримую жодним чином.
Я натуралка• 04 октября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А для взрослых там как? Какая работа есть, цены на аренду, медицина?
Я натуралка• 04 октября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А зарплаты?
Ку ка ку ка ку
• 05 октября 2024
Ответ дляKuzik9
А українців наразі приймають на тимчасовий захист і є якась фін допомога? Який клімат, чи часто дощить? Дякую за відповіді!
Так, приймають. Допомога є. Клімат хороший, дощить, як і в Україні)
Ку ка ку ка ку
• 05 октября 2024
Ответ дляKuzik9
Дякую! А як з України найшвидше доїхати до Словенії? (якщо не через Польшу? Чи їздили ви попити тої славнозвісної води Донат?
Донат продається в Словенії в кожному супермаркеті, 2е за літр))
їхати краще через Будапешт (Венгрія) до Любляни
Ку ка ку ка ку
• 05 октября 2024
Ответ дляЯ натуралка
А зарплаты?
зарплати невеликі, десь 1000-1200е, але люди працюють на декількох роботах
inna160877• 07 октября 2024
А чому ви не пишите,як в Словенії ’легко знайти житло та роботу’,скільки коштує проїзд і ким ви працевлаштуєтесь ,окрім чистилки ?