Цвіпканя• 05 октября 2024
Чи можна самій платити податки?
Чоловік має трепонацію і його офіційно не дуже хочуть брати на роботу. Чи можу я сама платити за нього всі податки? І приблизно яка це буде сума?
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляТихомандражная
зачeм вам это?
Щоб не втратити виплати ВПО, бо в родині працюю лише я, а вчитель без категорії отримує лише 7100 в місяць
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляparele
Зачем?
Лучше деньги откладывайте.
Щоб не втратити виплати ВПО
Кавуся• 05 октября 2024
19,5 высчитывают с работника
22 есв работодатель.
Получается вы хотите платить за всех это 41,5%, а с середины октября 45% из за поднятия военного.
22 есв работодатель.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляКавуся
19,5 высчитывают с работника
22 есв работодатель.
Вот-вот.
Проще развестись с мужем. Что бы не быть одной семьёй.
Ні за холодну воду• 05 октября 2024
А у нього не інвалідність часом?
Може вам ФОП відкрити, ЄСВ він тоді не буде зобов´язаний платити, а єдиний податок невеликий відносно.
Але це треба добре знати умови отримання ВПО
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Він ні де не працює? Не оформлен ФОП? В нього немає інвалідності?
Він працював на шахті, але зараз її закрили, наш будинок зруйновано, ми виїхали з Донецької області, Покровського району, а тут всі дивляться на його трепонацію.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляКавуся
19,5 высчитывают с работника
22 есв работодатель.
Я цього не знала. Дякую за відповідь.
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Оформіть фоп 3 групу і платіть єсв
Поліпривіт всім• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну то він хіба після трепанації не оформив інвалідність? Оформляйте
Все і одразу• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Інвалідність є?
Шукайте п-во, якому потрібні інваліди для виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю.
Поліпривіт всім• 05 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Інвалідність є?
Зараз таких підприємств і алишилося зовсім не багато... А інвалідів додається з кожним днем
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А зараз хіба це можливо?
Кавуся• 05 октября 2024
При зарплате 10000 он заплатит налоги за всех 45% (берём по новому военный 5%), итого на руки 5500, налоги 4500.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Дівчата дякую всім за відповіді. Трепонація була в 2002 році, йому пропонували інвалідність він відмовився, боявся, що не візьмуть на роботу, в 2023 році його зняли з військового обліку, і тепер постійно питають причину і він вже не може скривати свій діагноз.
Все і одразу• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Нехай якусь іншу причину видумає (чи піддивиться серед законних причин)
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Я теж йому це кажу, бо він постійно працював офіційно, та має 29 років стажу в свої 45 років.