Кофе в лобби• Изменено 05 октября 2024
IBAN - як швидко зараховуються кошти?
Якщо оплата з іншого банку, як довго треба чекати? Бо вже купа клієнтів повідписували, що оплатили, а грошей нема годин 4-5. Чи це вже до понеділка чекати? Ще й квитанції не всі жіночки вміють робити.
Кофе в лобби
• 05 октября 2024
Ответ дляРокерША
В один міг)
в один міг - це як з привата на приват або з моно на моно
Кофе в лобби
• 05 октября 2024
Я просто тільки почала працювати, тому не знаю, як на вихідних це працює? У будні протягом 2-3 годин залітало
Спішу - перекидаюсь• 05 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
З іншого банку на приват і моно - теж швидко
РокерША• 05 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Так
Невгамовна• 05 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
В мене з укрсіба на моно за декілька хвилин заходили гроші
english book• 05 октября 2024
По різному. Але я завжди перевожу в неробочий час. Тому від миттєво, до 3 годин. Найчастіше до півгодини.
Звездолётчица• 05 октября 2024
До трьох днів кажуть в банках . Зазвичай або одразу, або протягом години
PORKA• 05 октября 2024
Моно и Ощад на приват сутки
остальные банки в течении 2-3 часов
все терминалы от суток до 2-3 рабочих дней.
остальные банки в течении 2-3 часов
Кофе в лобби
• 05 октября 2024
Ответ дляPORKA
Моно и Ощад на приват сутки
остальные банки в течении 2-3 часов
дякую, оце з терміналом взагалі жопка(
Этожзвяздаяегообожаю• 06 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
не я, мені)
Приват -приват протягом години звичайно, інші банки іноді декілька годин може бути затримка. Якщо десь о 23 годині оплата, то може бути зарахування і вранці. Або іноді бувало, що оплата десь у суботу, і зарахування у понеділок вночі або вранці.
+ Був ще неприємний випадок в минулому місяці, гроші так і не дійшли, міжбанк. ПриватБанк довго мусолив, десь 2 тижні, щоб клієнт надав спец код, за яким відбувалося зарахування. Коли надали той спец код (його не так просто у них вибити), виявилося, що цей платіж у ПриватБанку по незрозуміло яким ознакам підпав під фінмоніторинг і мені відмовилися його зараховувати. Залишилися у банку на рахунку, забрати можна було тільки клієнтці за заявою до свого банку. Мені пояснень ніяких не надали, але ніби то проблема не з моєї сторони , а зі сторони покупця. Не знаю, чим закінчилася історія, але товар на 250 грн подарувала, бо відправила, не дочекавшись зарахування, і все тривало близько 2 тижнів. Короче, кажучи, приватбанк вкрав гроші. Тому вже навчена, до зарахування не відправляю