Пирожкиня• 05 октября 2024

Де купити вишиванку в США?

Якусь більш-менш нормальну. Без наляпаності, квіток на весь рукав і губастих моделей.
Порадьте магазини або продавців.
Галябалована• 05 октября 2024
Мы тут все в США
Ряженка• 05 октября 2024
Закажите из Украины. Или может кто-то вышивает в вашей местности. Потому что продают в основном какой то ужас.
Love_Love_Love_• 05 октября 2024
Ось тут гляньте
Иванка Бур• 05 октября 2024
А губасті моделі до чого?
Мамзелькіна• 05 октября 2024
На амазоне есть все, даже конфеты рошен :)
автор Пирожкиня • 05 октября 2024
Ответ дляРяженка
Погоджуюся з вами. Але я вже 20 років як виїхала і немаю уже міцних зв´язків в Україні.
Мені важко трохи замовляти в українських майстринь, бо у нас різне бачення розмірів, підхід все таке. Я пробувала запитати каталог в однієї майстрині, чиї роботи мені сподобалися у ФБ, і якось не те. Не було чітких відповідей. Все вилами по воді писано. Навіть розмір не вказала. Сказала ’шиємо по вашим міркам’. Оце я майстриня мірки знімати ((((
Щас ухожу• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
Так почему же вы не спросите на американском форуме,раз вам уже так сложно.
автор Пирожкиня • 05 октября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я знайшла ось просто зараз одну на амазоні. нічо так на вигляд і повернення є. Зайшла у магазин того, вибачте на слові, бренду. Рушничок, називається. А там шапки з радянською зіркою і радянські армійські штуки. От чесне слово - поруч.
Kateryna-S• 05 октября 2024
Etsy - точно есть много-много, можно на заказ. eBay - наверняка есть.
Но у индивидуальных мастериц может быть проблема с оплатой, по крайней мере была когда-то. PayPal кажется только недавно стал с Украиной работать
Танго утрьох• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
І ми шиємо, через онлайн. Не бачу проблем, знати свої розміри. Можна, щє пошукати на ETSY - сайт такий.
Love_Love_Love_• 05 октября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Слухайте, а чому ви не відповідаєте по темі? Яка вам різниця то де і що питає?
Love_Love_Love_• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
О, згадала, я чоловікові купувала в дівчинки з Канади, зараз ще пошукаю її сторінку
Ряженка• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
Мерки можно снять по видео инструкции на ютюбе, это не сложно.
Love_Love_Love_• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
Ось, її я не знайшла, але вона їхнє перепродає
автор Пирожкиня • 05 октября 2024
Ответ дляТанго утрьох
я дивилася на etsy
там немає сортування
подивлюся ще раз
автор Пирожкиня • 05 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
дякую!
Щас ухожу• 05 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Слушайте,а чего вы спрашиваете не по теме,какая разница,что кто пишет,вы надеетесь на отчёт какой -то? Отчитываюсь,не ваше дело.
Love_Love_Love_• 05 октября 2024
Ответ дляЩас ухожу
А ви на шо надієтесь, що хтось вибачиться і побіжить виконувати ваші невиховані вказівки?
Питаюсь бо цікаво звідки така невихованість
Щас ухожу• 05 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Отстань
автор Пирожкиня • 05 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
дуже сподобалося. дякую!
я навіть написала уже. сказали, що будуть модделі протягом місяця.
дякую дуже!
Булку Дай• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
А шо там себе заміряти? Це нормальна практика. Охва грудей, талії і довжина виробу нічого важкого там немає.
Love_Love_Love_• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня
дуже сподобалося. дякую!
дякую дуже!
На здоров’я . Будете шукати українські книжки пишіть
автор Пирожкиня • 05 октября 2024
Ответ дляБулку Дай
Для мене ця практика не нормальна. Я не кравчиня. Я не маю часу на узгодження розмірів і на помилки у замірах, моїх (що більш ймовірно) і майстрині.

Я шукаю уже готовий виріб з універсальними розмірами. Я не зверталася до майстрині, яка шиє в ручну і під замовника. Я звернулася за оголошенням, де на фото була показана машинна вишивка і написано ’розміри в наявності’. По наявності не відповіли, на запитання які є розміри відповіли, що шиють за мірками. Приїхали.
Булку Дай• 05 октября 2024
Ответ дляПирожкиня

А як ви інші заказы робите.
Ну Вы в цьому світі не одна. Вам така не підходить, багатьом підходить...мені так відшивали і все гарно по фігурі вийшло...