МатьЧасть• 05 октября 2024
Нова пей і НП. Правда можна заощадити чи фейк?
Кажуть мовляв тре встановити застосунок Нова пей і тоді на 50% вартість посилок менша. Хто в темі?
МатьЧасть
• 05 октября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Правда, прикольно, я и не знала, зашла проверила в приложении
Це саме нова пей застосунок?
А у нас макарошки• 05 октября 2024
Ответ дляAch so
50грн максимум з однієї і 200грн максимум в цілому? Ахаха, як же дешево тепер можна купити людей. ’Люди как люди, только квартирный вопрос испортил...’ (с)
Если 100 грн доставка, 50 грн вполне нормальная скидка. А как купили?
Ответ дляА у нас макарошки
100грн - це практично мінімальна сума доставки нп на сьогоднішній день (так, інколи буваю троооохи дешевше, але не сильно). Але в той же час, буває вартість доставки і півтисячі коштує (і це не про вантажні, а у звичайній коробці). А Вам всеодно кинуть подачку лише 50грн. (що вже лише 10%, а не 50%).
Якщо хтось всеодно планував встановити новапей, то питань немає, гроші стануть просто додатковим бонусом. Але якщо такого не було в планах, то реєструватися лише заради 150-200грн це і є дешево продатися.
Люди
А у нас макарошки• 06 октября 2024
Ответ дляAch so
Люди
Ой, я думала там какая-то серьезная теория заговоров, и вы разгадали. А эта слабенькая какая-то
МатьЧасть
• 06 октября 2024
Виявляється, там ще й Дію прив´язувати тре, тож вирішила не заморочуватися.