Білий Лосик• 05 октября 2024
3-4 клас Німечинна - яка програма по математиці? буду вдячна
множення
ділення
дроби
рівняння?
ділення
дроби
рівняння?
Вічний двигун• 05 октября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
4 класс-легкотня на фоне нашей
Я б так не сказала.
В них кожна тема прикладна. В нас і близько такого не має.
Аноним НаВсеГда• 06 октября 2024
В нас програма на дресування і докладання сил до оформлення завдання, в них на розвиток логіки і мислення. В кожній є свої плюси і мінуси. На перший погляд легше і не така навантажена. Ну і перехід в німецьку школу у 4му класі, якщо вільної німецької нема, завжди погана ідея. Але це те ж від регіону залежить.