успокойте_Меня• 05 октября 2024

"Женщина всегда должна заниматься сексом, если её мужчина хочет"

Мой новый парень так сказал, что женщина не должна отказать мужчине, даже если у неё месячные. Капец(((
Зліпок ступні• 06 октября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Що правильно? Що жінка - це типу шматок м´яса?
А потом темы завел любовницу. У каждого свои потребности. И сексуальную конституцию надо выяснять в начале отношений, кому надо каждый день, а кому раз в месяц, и не издеваться друг над другом, не делать кого-то не нормальным и уж тем более не делать дикие выводы про кусок мяса. А если уже согласились на отношения с не равным по сексуальным запросам партнёром, то договариваться и идти навстречу друг другу. Есть не только вагинальный секс на случай месячных. Мне всю беременность было нельзя, но муж при этом не пострадал

Завжди мало• 06 октября 2024
У мужчины в силах сделать, так, чтобы женщина его хотела
КоролеВешна• 06 октября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ви його образите і він знайде іншу. Буває і не ображаєш і знаходить, а якщо ще й нагнітати, то взагалі п´ятки вазеліном намастить і втече. Чоловіки зараз собі ціну знають, бо їх мало, а жінок дуже багато, тому чоловіки стали гонорові і принципові, і не терплять, навіть, каплі не по їх або не так як вони хочуть... Не нагнітайте.
Ну втече і втече, нащо мені такий чоловік?
Кофр для ноги• 06 октября 2024
тІкайте одразу! в мене був такий чоловік, далі буде тільки гірше, повірте, він буде вимагати не тільки сексу у місячні
КоролеВешна• 06 октября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Але ви ж розумієте, що життя воно не Рівне, бувають різні періоди, і так, хтось може не хотіти сексу якийсь час.
Показилися з тим сексом.
По вашій логіці, якщо у чоловіка настала імпотенція, то його взагалі вигнати? Чи це тільки жінок стосується.
КаваЗМолоком• 06 октября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ну так. Бачили очі, що купували. Після шлюбу нема сенсу піднімати такі питання. Це треба було робити до цього... Це, навіть, дивно, бо якщо жінка чоловіка місяць не хоче, то наврядчи вона його дуже сильно любить. Вийшла заміж, бо всі виходили, або фінансово спроможний був, або при гарній посаді, от не треба казати, що я не хочу, думаю, що не автор не хоче, а автор терпіти мужика не може, очі б його не бачили... Не дарма кажуть, що щастя за гроші не купиш.
Дева Мария• 06 октября 2024
Ага , а после 45 при хорошем здоровье , но плохой памяти. , он начнет забывать, что секс был час назад и тогда ваша писька сотрется .

Зліпок ступні• 06 октября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Показилися з тим сексом.
Я говорю про умение и желание партнёров идти навстречу и все обсуждать
КаваЗМолоком• 06 октября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Ви на приколі??? Як нащо? Та просто хай поруч сидить. Одному і раю погано!!!!!!!! Ви реально ніколи не була одна, хай просто сидить і в одну точку дивиться. Я б вас тренувала чесно, ви самі мене хотіли аж визжали...
КоролеВешна• 06 октября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Вам в дурку інтернет провели?
Леди_в_ночи• 06 октября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Все правильно говорит и вы веселее будете, а не злая и принципиальная....
Неправильно
Мой завтрак• 06 октября 2024
А чоловік завжди мусить давати гроші. Навіть коли бідний. Чи в комі.
І все порішано)
Леди_в_ночи• 06 октября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Любовниц заводят по разным причинам
КаваЗМолоком• 06 октября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Любовниц заводят по разным причинам
И то правда.
Пік Антна• 06 октября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А якщо жінка після операції, теж треба давати? А одразу після, не дай Боже, викидня? А якщо дорогою з роботи якесь гівно домагалось? Та навіть якщо ангіна, теж треба секс? Мова у автора саме про такий підхід, і це не ок
А у нас макарошки• 06 октября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Только сегодня это сказал
Женщина должна заниматься сексом тогда,когда ОНА этого хочет.
Сарафанное радио• 06 октября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Це Ви мабуть на приколі!!! Що це я взагалі прочитала... Показалися з тими мужиками. Без них важко, але можна жити. Воно того не варто-терпіти секс,коли його не хочеш тільки щоб воно поруч сиділо і не втекло.
КаваЗМолоком• 06 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Чого терпіти? Насолоджуйтесь
Черговий по кухні• 06 октября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Занимайтесь. Спустя 20 лет совместной жизни научилась посылать подальше чем к чёрту. Приходишь с работы, как загнанная лошадь, дома готовка, стирка, уборка, уроки. Позже всех ложишься и раньше всех встаёшь. Вообще наступило отвращение к мужу.
Поэтому вы и как загнанная лошадь.

таких не любят, не берегут, не ценят.

Я не чтобы вас уколоть. Я сама из таких. Но все мои подруги кто любит секс, готов к нему всегда - вот те и живут как сыр в масле.
Солоденька цукОрка• 06 октября 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Поэтому вы и как загнанная лошадь.

таких не любят, не берегут, не ценят.

Мне этот человек стал просто противен. Я не хочу с ним никакого секса. Отношения в постели начинаются далеко за её пределами.