Синиця у спідниці• 06 октября 2024
Спілкування, коли людина дзвонить і стоїть на своєму. Я не можу сказати ні
Людина мене просить. А я не хочу це робити
Кажу їй причини чому Ні
А він все рівно розказує свої причини і прям не поступається. Чекає поки я скажу ну добре
При тому що домовлялись завчасно , а тут в нього плани змінюються і просить мене щоб я чекала
А чому я маю це робити ? Мені це не вигідно. Кажу ні ні ні - а він все рівно не каже ну добре
Хоч бери і трубку кидай
Кажу їй причини чому Ні
Хоч бери і трубку кидай
Нічна ненажера• 06 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Скиньте ему пару хостелов, напишите что дальше гугл в помощь
На просмотр ведите все равно, даже пока он там
Ещё вариант - скажите что оплата каждого лишнего дня по посуточному тарифу
это жесть какая-то
желаю вам сталкиваться в жизни только с такими людьми, как вы сама
какие-то крокодилицы одни собрались, новоиспеченные нуворишки с хатами
госпади, отведи и сохрани от такого мелочного бабья
Новорічна пальма• 06 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так, дякую вам
Я вчора кинула трубку
І всю ніч не спала
Переживала що я така стерва шо кинула трубку, а може в людини дійсно проблеми і вона не знайшла квартиру
Я вчора кинула трубку
І всю ніч не спала
Як тільки ви почнете відноситись до здачі квартири, як до комерційного, а не до соціального проекту, все стане на свої місця у вашій голові. Людина доросла і має сама про себе поспілкуватись, є подобово хостели, друзі, будь що. Ваша задача, зробити з квартирою все, що вам треба. На майбутнє, складіть грамотний договір і ніколи не внікайте в особисті проблеми квартирантів, дійте згідно договора і буде щастя.
Синиця у спідниці
• 06 октября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую вам
Мрії у вирії• 06 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Я не знаю
Мені побарабану на цю людину
Він мені ніхто
Але мене дивує що я в ситуації маю всі козирі і людина все рівно не поступається
Мені побарабану на цю людину
Він мені ніхто
Просто наглый человек.
Будет звонить, говорите - я тебе уже ответила, НЕТ. И все, кладете трубку.
Синиця у спідниці
• 06 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Просто наглый человек.
Дякую вам
Дійсно наглий і немає йому шо сказати
Магиня• 06 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Так
Саме давить
І я не знала шо ще казати щоб він погодився на моє НІ
Саме давить
а навіщо вам щоб він погодився?
Скажу непопулярну думку. Орендар просить у вас три дні. Ви можете стягнути з нього додатково оплату за них і будете праві. Але виставляти людину на двір, знаючи, що в неї немає житла -це не про вміння сказати «ні». Тим, що ви не можете відмовити, ви доводите, що в вас ще лишилась людяність і співчуття. І це голос сумління. Не знаю, шо вам поганого зробив орендар, але подивіться правді в очі. Зазвичай про виїзд повідомляють за місяць. За цей час людина встигає знайти інше житло і переїхати. В вашій історії не все так чисто. Потрібні деталі: чому людина терміново зїжджає?
Синиця у спідниці
• 06 октября 2024
Ответ дляAlmamater
За місяць попередила