Маргарита и Мастер• 06 октября 2024
Як організувати дитячий день народження?
Доброго дня!
Отже, доньці 14 років, є кілька друзів що незнайомі між собою. Всього четверо дітей 13-14 років .Що в такому випадку краще відвідати?
Бабка-байкерша• 06 октября 2024
Мій сам собі все планував. Вони з друзями їхали в Лавину в Галаксі і там їли в кафе
Бабка-байкерша• 06 октября 2024
А інший ішов щ друзями на суши і в ігрову кімнату. Ще і те, що йому подарували гроші, там разом потратили🤪
Царевна в уггах• 06 октября 2024
Эмм... ну моя дочка с друзьями сами мотаются по интересным им локациям города, с меня только деньги, с неё - сообщение в тг, когда переходят на новую точку. То есть я ничкго не организовываю и не вмешиваюсь, ребенок с 12 лет сама всё, как ей охота.
Малинка• 06 октября 2024
В такому віці треба вже дитину питати, що вона хоче. Визначтесь з бюджетом, який готові витратити, озвучте все донці і хай вона робить так, як хоче.
Сіточка• 06 октября 2024
Схоже, що ваша дочка вже підліток і скоріш за все має власні інтереси. Порадьтесь з нею або запропонуйте варіанти на вибір.
Ось які варіанти відомо мені: квест, кімнати віртуальної реальності, кіно, боулінг, настільні ігри
ЛісАпетная• 06 октября 2024
Кіно потім піцерія. Які ігрові кімнати? Люди ви шо. Це вже дорослі дівки
Маргарита и Мастер
• 06 октября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Дочка сама щось пропонує?
Якби ж
Маргарита и Мастер
• 06 октября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну, окремо з кожним вони так і роблять
Їздять гуляти куди їм заманеться.
Маргарита и Мастер
• 06 октября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Вони не люблять кіно. Дуже активні всі четверо
Маргарита и Мастер
• 06 октября 2024
Ответ дляДля драки
Смотря что у вас есть в городе, и какой бюджет.
Місто Київ. Хочеться щось дійсно цікаве, що запам´ятовується
ЛісАпетная• 06 октября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Факторія хіба
Для драки• 06 октября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тоді атракціони, квест, боулінг, лазертаг. Питайте що дитина хоче.